şükela:  tümü | bugün
  • evde toplasan altı tane elektronik eşya bile yokken aldığım üzerine sadece televizyonun fişi takılı olan altılı priz
  • prezervatif.
    sanki hergün sevişiyoruz amk.
  • basket topu. niye aldım, kafa neredeydi bilmiyorum. sıcaktan çıkıp bir üçlük de sallayamadım. zaten sitenin basket potasını da kırmışlar. altı ay oldu, salonda yatıyor, ne düşünüyor ne geçiyor aklından bilmiyorum, bazen göz göze geliyoruz, anında çeviriyorum bakışlarımı.
  • küçükken evde tek çocuk olmama rağmen aldırdığım tabu, monopoly, kızma birader tarzı oyunlar.
  • eliptik kondisyon bisikleti. tasinma telasinda kendisini, ancak geri donusum merkezine goturerek elden cikarabildim. kendisini tasirken, ozellikle de minicik fiat 500'ya parcalarini sigdirmaya calisirken, kendime bolca kufur ettim. hayatim boyunca sahsim bu kadar kufur yememistir herhalde benden dun yedigi kadar. beyefendi bana tepemden baksin! ah salak kafam bok vardi da gittim o bisikleti aldim. neyse ki artik kendisi jilet mi olacak, bicak mi olacak ne bok olacaksa olacak nashhhh.
  • yetişkin bir insansanız kesinlikle ayakkabılara takılan şu bağcıksız bağcık dedikleri zımbırtı. tamam pratik, iyi güzel ama sonradan şöyle bir kendime baktığımda ulan ilkokul çocuğu gibi oldum, ayakkabı üstünde oyuncak boncuk gibi durdu diyorum. bizim gibi 30-40 yaşında adamlarda bir tuhaf duruyor gibi sanki. ama çokta pratik be insanın vazgeçesi de gelmiyor.
  • imac late 2015. en gelişmişi.
    bi espirisini görmesim gta 5 i rahat rahat oynayabilmek dışında.
  • koşu bandi
    alinip kullanilmayanlardandir
  • (bkz: gear vr)

toplasan 5 kez kullanmadim bunu ya, nereye koydum onu bile hatirlamiyorum.