• birilerinin şiddetle manipülasyon yaptığını düşünüyorum. bütün otomotiv sektörünün geleceği elektrikli araçlara göre şekillenirken bu sektördeki bir teknoloji firmasının hisselerinin yerlerde sürünmesi çok garip.

acaba hissedar olan bir vatandaş olarak cimer'e şikayet ve ihbar edip şirketin mali yapısının incelenmesini sağlanabilir mi?
  • allah razı olsun günlük 1000 tl kazandırdı
  • inanılmaz iş anlaşmaları yapıyor. bu kısa vadeli bilançolara ne kadar yansır bilmiyorum ama orta vade için tam bir büyüme hissesi.
    al sat tut tavsiyesi değildir. tamamen kendi risk anlayışımla takip ettigim bir kagittir.
  • elon musk mars'a araç firlattiginda 5 lirayi zorlamisti. bu gün yerli arabayla ilgili bir haber oldu ve buna bağli olarak 6 lirayi aşti. planlanan yerli arabanin elektrikli olmasi hayali ile alakali zannimca.dün maaşi bassam yuzde 20 kardaydim ah ah...ben gelecek görüyorum bu hisseyide takip ediyorum eğer düşüse gecerse bir miktar satin alacağim.
  • neler yapıyorsun sen öyle? yolun açık olsun yiğidim.
  • seneye bu zamanlar değeri 4 kat artar ise mutlu edecek hisse.
  • kısa vadede 7 tl yi kıracağını düşündüğüm hisse. yatırım tavsiyesi değildir.

not: bu entry girilirken 5.66 tl fiyatlaması var.

26 eylül kapanış: 5.93
  • cumadan beri endeksin tersine çılgın atan, tavan serisine bağlamış hisse.
  • aralık ayından beri ralli yapan hisse. bugün tavan yaparak şova devam etti. yeni bir asels vakası olması muhtemel. bakalım galip bey nereden silkeleyecek.
  • ikinci asels vakasına kurban gitmiş hisse kodudur, ilk seansın 90. dakikasında iki devre kesiciyle beraber tabanı boylamıştır.
    geçmişler olsun.
hesabın var mı? giriş yap