şükela:  tümü | bugün
  • türkiye basketbol tarihinin bir numaralı koçu.
  • galatasaray'ın fenerbahçe deplasmanlarındaki koçu.
  • bugün debeye girmesi ile tanıdığım hikaye anlatma becerisi olan yazar. kendi dediğine göre yazarlığı yeni onaylanmış hayırlısı olsun diyelim.

yazdığı entrylerden bazılarını okudum. tespit yazarlığı yapmak yerine kendi başından geçenleri anlatmaya devam ederse çok keyifle okunacak birine benziyor.
  • bu kadar iyi, bu kadar tatlişko, hem sempatik, hem yakışıklı:/, bi yandan da hoş sohbet, bi de memleketlim, bi de akıllı bir badicik olmayaydı kendisi, mutlaka kafasını kırardım. yok yani kanunen falan da kırmam gerekirdi. adam tutturdu spoiler vercem diye ya. koydu kafaya söyleyecek katili. yürü git!
  • sohbetini çok özlediğim yazar.
  • kendisi hem müridim, hem de iş ortağım olur. beraber yapacağımız iş sonrası 1 yıl içinde parsayı toplayıp mallorca sahilince içkilerimizi yudumlayacağız inşallah.
  • iki tane hikayesini okumuşum bu yazarın. ve bu iki hikayeyi birleştirdiğimde nasıl bir sevgi anlayışı olduğunu çözemediğim durum çıktı ortaya. bu entry 'deki kızın sevgisini yedekte tutup bu entry'deki olayları mı yaşamış diye düşünmeden edemedim. aradan yaklaşık 13 sene geçiyor olaydan ve hala unutamamış, doğruysa gerçekten ilginçmiş. takip ediyorum bakalım çok popi hikayeler çıkartacak mı daha göreceğiz.
  • (bkz: #66313045) entry'siyle 83 doğumlu olarak gözlerimi yaşartmış yazar. yazısını bir rus klasiği okur gibi okudum. tasvirlerdeki yaşanmışlık, dizginlenemez heyecan. seni takip edecem oğlum. her şeyini okuyacam bundan sonra.