şükela:  tümü | bugün
58 entry daha
  • mesaj yoluyla haberdar olduğum taptaze bir grup.

isimlerine bir yerlerden aşina olsam da* şarkılarını ilk kez dinledim ve müzik konusunda seçici olamama rağmen oldukça beğendim. bazı şarkıları bulutsuzluk özlemini, bazıları da ogün sanlısoy u anımsattı. epey emek verilmiş ve her ayrıntılarıyla kendileri ilgilenmişler. bundan sonra dinleyeceklerim arasına girdiler bile. ses güzel, yorum güzel, sözler ilginç. bu açıdan da yüzyüzeyken konuşuruza selam çakıyorlar. buraların değerleneceğinden eminim. umarım bir gün canlı performanslarını da dinleriz, yolları açık olsun;

o zaman dans
  • başucunda bir bulutla ve yüklen geceyi şarkılarını çok beğendiğim grup. umarım canlı izleme fırsatımız da olur.

https://youtu.be/xoi1cnrelvy
  • bir mesajla varlıklarından haberdar olduğum grup. tarzları bana çok uymasa da içlerinde özellikle çok beğendiğim iki şarkı var: bu gezegen benimki değil ve bırak kış gelsin isimli parçaları çok sevdim. verdikleri emeğin karşılığını almalarını dilerim. onlara bir zamanlar popstar yarışmasında jüri olan ahmet san tarzı bir kapanış yapmak isterim: yolunuz açık, yıldızınız bol olsun çocuklar.*
  • beğendim, tarzları hoşuma gitti, bana böyle mesajlarla gelin lütfen dostlarım .
  • benim de mesajla haberdar olduğum müzik grubu. yaklaşık bir saattir şarkılarını dinliyorum.

senin yanın olsun mu benim yerim ve o zaman dans şarkıları ilk dikkatimi çekenler oldu. ayrıca bırak kış gelsin şarkıları da şu akustik kaydıyla şahane olmuş.

başarılar...
  • başarılı parçaları olan yeni bir türkçe rock grubu. dinlemekten keyif aldım. günümüzde ön plana çıkan neredeyse tüm "müzisyenler" cover yapmaktan öteye gidemiyor. bu arkadaşlar gibi taze müzik üretenleri görmek umut verici.
    yolları açık olsun.
  • beni de güzelim şarkılarından haberdar ettiler. sandığımdan kat kat guzel sese sahip gruptur. müziklerinin keşfedilmemiş olmaması üzücü. ama böyle severek devam etsinler. guzel günler göreceklerine inanıyorum. isinizin hakkını veriyorsunuz gençler yolunuz açık olsun.
  • dişçi sırası
  • şarkılarını henüz dinleme fırsatı bulamadığım ama en kısa zamanda dinleyeceğim grup.
    aynı zamanda, linkedin ve strava dışında bir sosyal platformda hesabım olmadığından dolayı, gelen linkleri sosyal medyayı yoğun olarak kullanan arkadaşlarım ile paylaşarak desteklemeye çalıştığım grup.

yolları açık olsun...
50 entry daha