• istanbul'da yaşadiği dönemden komşumuz. 3 kiz oturuyorlardi 2 kat üstümüzde. babam daha o zamandan hayraniydi kendisinin, ama annem ve diğer dairelerdeki komşu teyzeler nedense pek sevmezlerdi. taş hatundu ama belim hizasindaydi. yüzündeki çiller kafasindaki saçlardan çoktu ama iyi komşulardi, bir uçariliklarini görmedik allah için.

bir de hillside'a spora giderdi. ne yazik ki hiç selamlaşmaktan öteye gidemedik kendisiyle.
  • istanbulda yarışma ***hostesliği yaptığı dönemde arkadaşlarıyla beraber o zaman swissotel'deki julianas isimli diskoya takılırlardı. hatırlıyorumda onların yüzünden bu mekan dolup taşardı.
  • zamanında ekmek parası için türkiye'ye göç edip, seç bakalım programında hosteslik yapmış olan şarkıcı.

http://i.hizliresim.com/4roeml.jpg

daha sonra spice girls ile dünyayı fethettikten sonra ilk konserlerini istanbul'da vermelerini sağlayarak vefasını göstermiştir. (bkz: 12 ekim 1997 spice girls istanbul konseri)

http://youtu.be/awozkq3xvba?t=8m41s
  • ingilizlerin yonca evcimik'i. sallayalım kalçaları şışı şıkı oo oooo...
  • hülya avşar'ın ricky martin'i hafifçe ellediği zamanlarda, birleşmiş milletler yararına verdiği bir konserinde 50 kişiye kendisini yalatmışlığı vardı.

ve türkiye ise o zamanlar "hülya avşar çok cesur yeaaa, bir insan en fazla bu kadar cesur olabilir" "ben böyle edepsizlik görmedim. hülya avşar'ın yaptığına bak, cık cık cık" olarak 2'ye bölünmüştü.

amk.
  • eskiden türk televizyonlarında yarışma programı hostesliği yapmış olan endüstri ürünü ,medya bombası
  • ingiliz askerlerine moral verme tadında umman'da bikiniyle su sava$ı yapıp, ko$an, gülen ve çevresindeki askerlere bakıp it is raining men diyen seksi $empanze
  • harbi adı geraldine'dir. kafa montajı olayı tamamen yazıştır, top of the pops'da bile bikaç farklı yerde performansı görülmüştür. yine ince, yine kaslıdır. şu son hali "ulan o kadar çalışsam brad pitt gibin olurum bea, hatun iyi azim yapmış" dedirtmektedir.
  • sex and the city nin son serisinde samantha jones un üye olmayı basaramadığı bir havuza üye olan bayanı canlandırmıstı gözlerim beni yamultmuyorsa
  • niyçün bu saçmalık mecburmuyum ben bunları bilmeye diye bir başlık olsa altına adını ve hayat hikayesinin bir bölümünü yazabileceğim kişi. allah nası biliyosa öyle yapsın...
hesabın var mı? giriş yap