şükela:  tümü | bugün
  • kedisever suser.
  • t: tam 2 saat yazdığı tüm mesajları tarafimdan tek tek okunan , yazdigi başlıklarda en az 10 dakika vakit geçirip neler yapılabileceği düşünülen , konum olarak yakın olduğumuzu düşündüğüm , memleket olarak aynı bölge insanı olduğumuza (ege) emin olunan suser.

ayrıca kendisiyle kahve içmek için her türlü taklayi atabileceğimi düşündüğüm suser.
  • çirkin, kadın ,yazar.
  • henüz bir kaç aydır tanıyor olmama rağmen yıllardır arkadaşım gibi... hiç yüz yüze gelmedik ama bi gelsek, birer bira söylesek ve sohbete başlasak, saatler sonra gecenin sonunda kaç bira götürdüğümüzü bile hatırlamayız ve buna bile kahkaha atarız gibi geliyor bana...

ruhen o kadar yakın ve aslında coğrafi olarak çookk uzak...

bir sebepten tanıştık, aslında hiç görüşmeden hem de ve bir sürü şey paylaştık...
    o kadar paylaştık ki; hayatımın en büyük haberini ailemden sonra ilk onunla paylaştım... çünkü benimle aynı heyecanı yaşayacağını düşündüm ve yanılmadım... aynı heyecandan tanıştık zaten...

velhasılı; zıpır, neşeli, çılgın yansıyan fotoğraflarına rağmen derin bir hüzün, bir dinginlik, bir beklemişlik var gibi ruhunda...

tortusu dibine çökmüş ipek bir şarap gibi, güzelce soğutulmuş bir şişe rakı gibi...
    heyecanlı ama vakur, zıpır ama kararlı...

en kısa zamanda misafirim olmanı ve buz gibi biranı ısmarlamayı istiyorum artık... üçümüz; sen, ben ve o... yeri sen benden iyi biliyorsun ;)