şükela:  tümü | bugün
 • iş bulamaması üzerine yaptığı sitemle konuşulan usta tiyatrocu füsun demirel'in kendisine yöneltilen eleştiriler sonrası bu eleştirilere cevabı.
 • hiçbir zaman "aç kaldım susuz kaldım terketmedi sevdam beni" şarkısındaki kişi olamayacak.

  sn. (bkz: füsun demirel) 'in maddi geliri de az buz değildir. ama işte yetmiyordur hanımefendiye.
  ayrıca sadece çevirdiği oyunları oynamak isteyen tiyatrolardan da onbinlerce lira telif hakkı isteyecek, vermezlerse anadolunun ücra köşelerinde amatör olarak tiyatro yapmaya çalışanları twitter'da rencide edip oyunların gösterimlerini iptal edecek kadar aç, yalancı-dönek ve sözde işsiz bir kişiliktir kendileri.

  edit: imla. teşekkürler başka işi olmadığı için ; @kendi yalnizliginda bogulan yazar
 • bir adet omurgasız terorist sevici beyanı. açıklamasında "gerilla derken pkk örgütünü kastetmedim"demiş. bakın pkk terör örgütünü diyemiyor pkk örgütü diyor.

  çözüm basit bak. ver gazeteye ilanı "pkk terör örgütünün allah belasını versin bebek katili kansızlar" diye. ama yapamazsın çark ederken bile tam edemiyorsun.

  umarım açlıktan geberene kadar sana kimse iş vermez sayın gerilla(!) sevici hanımefendi.

  edit: bu zat bir zamanlar "pkk için dağa çıkacaktım ama babam yurtdışına yolladı" diyen biri. aradan 3 yıl geçmiş bak koca 3 yıl durmuş şimdi aç kalınca bu açıklamayı yapıyor.

  aç köpek fırını delermiş derler. apo piçi de yakalanıp turkiyeye getirildiğinde "benim annem de türk" demişti. demek ki sözde önderinden etkilenmiş çark konusunda. bokunda boğul inanmıyorum sana.
 • son açıklaması öncesinde vatansever halk tarafından tepki görüyordu. bu açıklamasıyla pkk sevicileri de onu yalnız bırakacak. çevir kazı yanmasın derken, sıvayıp mum dikmiş.
  şimdi akıllarda bir soru var: gerilla diyerek neyi kastetti bu hanımefendi?
 • ekmek yediğin kaba sicmayacaktın be abla.
  türkiye seni ne kadar sevmişti hatırlıyor musun?
  bir havalara girdin ve kendini uçurdun (ekşisözlük dil'i)
  artık ağzınla kuş tutsan bile olmaz.
 • zannedersem barış sürecinin gazıyla böyle bir demeç verdi ama süreç bir anda bitince ortada kaldı. malumünüz o zamanlarda pkk'yı övmek herkeste hobi idi.

  (bkz: çözüm süreci)
 • "senin yalanını...." tepkisiyle karşılanabilecek bir adet kürt faşisti beyanı.

  kendisinin malum ropörtajından bir kesit:
  "aslında kafamda hiçbir şey değişmedi inan bana! yaşım ve fiziksel durumlardan ötürü onlar biraz hayal oldu. dağa filan çıkacaktım sözde! hatta benim babamın beni yurtdışına yollama sebebidir. bir gün bu kızı cezaevi kapısına gidip beklemektense hasret çekerim yeter ki gitsin buralardan dedi. "

  babası yurtdışına göndermese türkiye dağlarında ispanyol ve italyan partizanlarının hakkını mı arayacaktı yoksa kontrgerilla olup teröristlere karşı mı savaşacaktı acaba?
 • sol gazetesinin, haberi bu şekilde yayinlamasina şaşırdım. hepimizin malumu olduğu için söylüyorum sol gazetesi normalde terör yanlısı bir gazetedir. füsun demirel pkk ya sempati duymuyorum yanlış anlaşıldım deyince sol gazetesinin onu döneklikle falan suçlamasını bekliyordum.
 • ıyi de su asagida biraktigim roportaj linkinde her sey ortada degil mi? hadi gerilla derken pkk'dan bahsetmedigine inanalim, e daga cikmak istiyordum demissin. eline silah alip daga cikarak piknik mi yapacaksin sevgili teror yandasi?

  bence is alamadigin icin aglamayi birak, bu devlet ne buyukmus hala ozgurum diye sukret.

  roportajda her konu net: http://m.t24.com.tr/…eni-yurt-disina-yolladi,331983