şükela:  tümü | bugün soru sor
  • iş bulamaması üzerine yaptığı sitemle konuşulan usta tiyatrocu füsun demirel'in kendisine yöneltilen eleştiriler sonrası bu eleştirilere cevabı.
  • hiçbir zaman "aç kaldım susuz kaldım terketmedi sevdam beni" şarkısındaki kişi olamayacak.

sn. (bkz: füsun demirel) 'in maddi geliri de az buz değildir. ama işte yetmiyordur hanımefendiye.
    ayrıca sadece çevirdiği oyunları oynamak isteyen tiyatrolardan da onbinlerce lira telif hakkı isteyecek, vermezlerse anadolunun ücra köşelerinde amatör olarak tiyatro yapmaya çalışanları twitter'da rencide edip oyunların gösterimlerini iptal edecek kadar aç, yalancı-dönek ve sözde işsiz bir kişiliktir kendileri.

edit: imla. teşekkürler başka işi olmadığı için ; @kendi yalnizliginda bogulan yazar
  • son açıklaması öncesinde vatansever halk tarafından tepki görüyordu. bu açıklamasıyla pkk sevicileri de onu yalnız bırakacak. çevir kazı yanmasın derken, sıvayıp mum dikmiş.
    şimdi akıllarda bir soru var: gerilla diyerek neyi kastetti bu hanımefendi?
  • zannedersem barış sürecinin gazıyla böyle bir demeç verdi ama süreç bir anda bitince ortada kaldı. malumünüz o zamanlarda pkk'yı övmek herkeste hobi idi.

(bkz: çözüm süreci)
  • "senin yalanını...." tepkisiyle karşılanabilecek bir adet kürt faşisti beyanı.

kendisinin malum ropörtajından bir kesit:
    "aslında kafamda hiçbir şey değişmedi inan bana! yaşım ve fiziksel durumlardan ötürü onlar biraz hayal oldu. dağa filan çıkacaktım sözde! hatta benim babamın beni yurtdışına yollama sebebidir. bir gün bu kızı cezaevi kapısına gidip beklemektense hasret çekerim yeter ki gitsin buralardan dedi. "

babası yurtdışına göndermese türkiye dağlarında ispanyol ve italyan partizanlarının hakkını mı arayacaktı yoksa kontrgerilla olup teröristlere karşı mı savaşacaktı acaba?
  • ıyi de su asagida biraktigim roportaj linkinde her sey ortada degil mi? hadi gerilla derken pkk'dan bahsetmedigine inanalim, e daga cikmak istiyordum demissin. eline silah alip daga cikarak piknik mi yapacaksin sevgili teror yandasi?

bence is alamadigin icin aglamayi birak, bu devlet ne buyukmus hala ozgurum diye sukret.

roportajda her konu net: http://m.t24.com.tr/…eni-yurt-disina-yolladi,331983
  • ulan şurada 2 sene öncesine kadar türk bayrağı açmak suç olmuştu ülkede. amına koduklarım bu dönemi ne çabuk unuttunuz. gerçek vatanseverler bir taraflarını yırtarken, neredeydiniz?

şerefsizler yeşil, sarı, kırmızı falan diye tweet atarken neredeydiniz?

yemin ediyorum aşağılıksınız.
  • tabii ki türkiye'deki teröristleri kastetmedi. gerilladan kastı o tarihlerde silah bırakmakta olan kolombiyalı farc savaşçıları idi.

(bkz: yersen)
  • demirel, gerilla annesini oynamak istiyorum dediği söyleşide
    "demirtaş ve hdp çok büyük bir umuttu, 7 haziran seçimi sonuçları türkiye’deki demokrası ve özgürlükler adına çok önemliydi. pkk, demirtaş ve hdp’ye fırsat vermedi. hem devlet hem de pkk bu savaştan o kadar yararlanıyor ki, bitirmek istemiyor." demiş. http://www.haber7.com/…a-annesini-oynamak-istiyorum