şükela:  tümü | bugün
  • sevin ama sevilmeyeceginizi bilerek sevin.
  • hep imkansiz olana yonelin, asla olmayacak olana a$ik olun.
  • tum ya$antinizi ayaklari altina serin, bunu hic bir kar$iligi olmayacagini bilerek yapin.
  • tum ya$amsal duzeninizi onun kriterlerine gore duzenleyip duzelmeme ihtimali olan belirli koklu degi$iklikler yapin.
  • i$\arkada$lik hayatinizi, genel sorumluluklarin uzerinde oturdugu zaman dilimini allak bullak edip vaktinizi ona ayirin.
  • maddi duzeninizi altust edecegini bildiginiz, sadece onun gulumsemesini saglayacak herhangi bir $eyi o 1 sn tebessum etsin diye yapin. sonra da tekrar mali duzen oturtmaya cali$in.
  • murphy'i sevin.
  • gozlerinizin icine bakarak "ben hodoyu seviyorum" dediginde " canim.. sesi ne kadar guzel, dudaklari ne kadar guzel" diye du$unun.. mutlu olun.
  • onu bir ba$kasi ile beraber yolda gordugunuzde eger gulumsuyor ise "ne kadar mutlu.. canim.." diyerek sevinin, somurtuyor ise yanindakinden nefret ederek ak$am ona ugrayip gul, cikolata falan goturerek guldurun.
  • seni sevmiyorum, sana a$ik olamam dediginde ona dahada bir baglanin, daha bir kabarsin icinizdeki gerizekalilik damarlari, co$tukca co$up ona a$kinizi anlatin.