şükela:  tümü | bugün
  • kimarıyor ve cia benzeri uygulama. milletin sizi hangi isimle kaydettiğini gösterdiği için şu sıralar twitter'da oldukça popüler.

edit: başlığa yazan 10 kişiden 9'u bu uygulamayı indiren salaktır gerizekaldır gibi mükemmel açıklamalarda bulunmuşlar. eğer telefonunuz android ise(belki diğer sistemlerde de olabilir. en azından xiaomi mi5'te böyle) uygulamayı açtığınızda rehbere erişmek için izin ister. siz bu izni kabul etmezseniz o uygulama rehbere erişemez. bu uygulamada rehbere erişmeden de uygulamayı çalıştırabilirsiniz sorun yok. yani bilip bilmeden herkesi salak görüp kendinizi yüceltmeyin. ayrıca bunu diyenlerin çoğunun uygulamayı yüklediğine veya yükleyen başkasından kendi telefon numarasına baktığına inanıyorum.
  • alemin en delikanli adaminin “homo 2” diye kaydedildigini gördügüm apptir.
  • twitter'da gördüğüm uygulama. daha facebook'un bilgi satışı olayı gündemdeyken millet koşa koşa bu dalgaya rehber erişimi veriyor anlaşılan. çok iyi, aferin. tuğçesu seni "berksan yakışıklı olan" diye kaydetmiş.
  • milletimiz boş beleş bilgilere bayıldığı için çok yakında patlama yapacağını düşündüğüm uygulama. (bkz: buralar entry dolacak)
  • yine merakıma yenik düştüm verdim rehber iznini indirdim.

değişik bişey yok hiç bir olayım yok. isim soyisim kaydetmiş herkes.

sizin ben karakterinizi sikeyim.
    saygılar.
  • kimsenin beni ne şekilde kaydettiğini göremediğim uygulama*

edit: dün çıkmamıştı bugün 8 tane çıktı ve her zamanki gibi soyadım yanlış yazılmış...
  • numaranızın nasıl kaydedildiğini gösteren uygulamaymış. herkes görüyor. bir ben göremedim. bende bir sakatlık var herhalde. nasıl görüyoruz bilen varsa yeşillendirsin.
  • numara sorgulamaya kendi numaranızı yazın, milletin nasıl kaydettiği çıkıcaktır.
  • aklıma şunu getirtmiştir.
  • milletçe iq ortalamamızın 13,5 olduğunu gösteren uygulama. ha bunu indirmişsin, ha evine polis çağırıp dinleme cihazı kurdurmuşsun, aynı şey. sizin aptallığınız yüzünden bizim de maillerimizden telefonumuza kadar her haltımız kayıtlı adamlarda.

teşekkürler abaza türk gençliği.