şükela:  tümü | bugün
18 entry daha
 • yeni eğlencem. uygulamayı indiren kişilerin rehberlerini sisteme yüklüyor anonim olarak. asıl amacı bilinmeyen numaraya bakmak ama popüler olmasının sebebi bu değil. bir anda patlamasının sebebi sizi başkaları ne diye kaydetmiş ona bakabiliyorsunuz. ve tabi uygulamayı indiren herkese bakabiliyorsunuz.

  tek tek tüm rehberime baktım, şuana kadar 2 kız arkadaşımın tinder'a üye olduğunu öğrendim (isimleri xxx (tinder) şeklinde kaydedilmiş). ama yarısı daha indirmemiş uygulamayı o yüzden çıkmıyor nasıl kaydedildikleri.

  ne kadar yayılırsa o kadar eğlence çıkar. elden ele bir zahmet.

  edit: sevgili suserlar çok mesaj alıyorum, herkese kopyala yapıştır yaptığım yazıyı buraya da yazıyorum: "tek isim çıkıyorsa o kişi uygulamayı daha indirmemiş demektir. uygulamayı indirenlerin adının altında daha fazla sonuç diye buton çıkıyor." yeterince açıklayıcı olmuştur umarım, iyi stalklar.
 • 'ne gerek var' dedirten uygulama. bizim millet kadar başka hayatlara meraklı olan bir millet daha var mı acaba? 'homo no saphiens' diye kaydetse ne , kaydetmese nedir yani?
 • numaramı arattığımda "isim ekşi sözlük" yazıyor. badilerimden hanginiz böyle kaydettiyse soyadımla kaydetmesini rica edeceğim program. gizlilik falan kalmadı artık.

  edit: eklemeyi unutmuşum. entryi yazdıktan 2 dk sonra numaramı unlistledim.

  edit 2: https://www.getcontact.com/en/unlist link soran arkadaşlar için.
 • son günlerin popüler uygulaması. insanlar sırf başkalarının telefonlarında nasıl kayıtlı olduklarını öğrenmek için indiriyor bu programı. yukarıda belirtilmiş, unlist özelliği mutlaka kullanılmalı.
 • beni iibf diye kaydetmek ne yaa
 • birinin beni 'tanımıyorum' diye kaydettiğini öğrendiğim için üzen app.
  ben tanınmayacak adam mıyım sözlük?
 • son günlerde sosyal medyayi esir almis uygulama.

  herkes deli gibi ekran görüntüsü paylasiyor. neyse benim de bir arkadasim paylasmis. arkadasimi kaydettigim ismi gördüm ekranda. onu oyle benden baskasi kaydetmez. benim kayit yani eminim. daha önce bu tip hic bir uygulamayi da (cia, caller id, truecaller, upcall etc.) indirmedim. bu nasil oluyor yav?
 • (bkz: sazan.avi)

  bu kadar salak mısınız gerçekten? önce kendi numarana sonra da yetmemiş gibi tüüüüüüüm rehberine erişim izmi veriyorsun heriflere. tanımadığın kişilere tüm rehberine erişim izni vermek nedir yahu

  cidden bu kadar salak mısınız????
 • (bkz: get contact)
 • (bkz: cambridge analytica) skandalını bilmeyenler "tüm rehberi vermeyin, bilgilerimizi paylaşmayın:(" diye deliriyorlar.

  senin telefon numaran e-ticaret ve satış şirketlerinde elden ele "data" olarak satılıyor canım kardeşim, tıkladığın reklamlara göre ise senin kişilik analizin yapılıyor, ihtiyaçların belirleniyor.

  tüm bilgilerin gerekli olan yerlerde var zaten,artık çok ama çok geç.bunu anonimleştiren bir uygulamaya bu seviyede bir gider yapılmasını anlayamıyorum. sanırım gözler görmeyince gönüller katlanıyordu*
442 entry daha