şükela:  tümü | bugün
8 entry daha
  • kuryelerin bahşişlerinin üzerine yatıyorlarsa allah bin türlü belalarını versin. gider mahalle marketinden veya migroshemen'den söylerim daha iyi.
  • eger boyle bir sey varsa ne bu dunyada ne obur dunyada yatacak yerleri yok. biz o bahsisleri getir zengin olsun diye degil, bize 3-5 bir sey getirmeye calisirken riskli bir iste calisan kurye kardeslerimiz icin veriyoruz. anlasilan korona morona demeden geri nakit bahsise donmek zorunda kalacagiz. yaptiracaksin 10 tane 10 tl, geldiklerinde vereceksin.
  • bahşişleri nakite çevirecek, bir alternatif bulunduğu anda ise getir’den vazgeçtirecek durum.

yahu bıkmadınız işçinin üç kuruşuna dahi göz koymaktan. ürünün parasını almışsın benden hayvan gibi damacana taşıyan adama bahşiş vermişim ona mı çökeceksiniz?
  • getir olsun,banabi olsun bu pandemi olayından önce normal getiren kişiye bahşiş verirdim.sonra online bahşiş sitemine geçildiğinde iki firmadan siparişi getiren kişilere sordum.ikiside evet bize geliyor dediler.sonra hep böyle devam ettim ne yalan söyleyim şüphe duymadım.eğer bu dediğiniz ortam varsa ki öyle gözüküyor.ben gene eski usül yaparım.gelen kişi kimse ona veririm.
  • bahşişten vergi kesilir, şirket havuzda toplayıp dağıtıyorsa o vergi kesilir. bu kadar insanın arasında bir bilen çıkmamış mı?
  • gündemde kalması gereken olay.

alt sınıf zaten ses çıkaramıyor diye eze eze ne hale getirdiniz insanları be, yuh olsun.
  • şerefsizlik. çakallar ülkesi burası. bir allah'ın kulu gülmeyecek mi bu ülkede?
  • kapıya poşet içinde ve üzerinde teşekkür notuyla bahşiş bırakmayı tercih etmekte ne kadar haklı olduğumu gösteren olay
  • söz konusu ceo ve getir hesaplarini biraz tweetlemekten zarar gelmez. ıddia dogru degil ise seffaf olarak bunu müsterilerine kanitlamakta onlarin yükümlülügü
  • gündemde kalsın ve ceo su ya da uygun yetkilileri açıklama getirsin ancak burda linç etmeden önce azıcık da aklı selim hareket etmek lazım, milyonlarca dolarlık yatırım yapıp bu hale getirdikleri şirket için neden böyle bir aptallığa girsinler kasıtlı olarak niye kuryenin 3 kuruşuna göz diksinler
18 entry daha