• " o zaman aşıyı da bul " diyerek bir yerlere ince bir laf sokma durumu ile beğendiğim reklam..
  • gizli ve açık dramlar içeren reklam.

ne zaman bu reklama rastlasam, cansu nun arkasından "kim bu lavuk cansu" diye çıkacak herifi bekliyorum, reklam boyunca.

zavallı necati...
  • daha önce getir gibi oluşumlar için insanları tembelleştirdiği, hazıra alıştırdığı yönünde olumsuz görüşlerim vardı. ancak pandemi de ekmeği bile onlardan ister olduk. son birkaç gündür dönen reklamı var. bir siparişten ne çıkar diye soruyor. en çok bebek münevver'e gitti aklım. beni benden aldı reklam. münevver gibi, esnaf anne babasından mama bekleyen çocuklar için sadece getirden değil nereden olursa olsun sipariş ver temalı bir reklam.
  • bir siparişten ne çıkar?
    - munevverimin bez parası cikar

(o sırada iphone 11 pro ile münevver'in fotosu gösterilir)
  • son reklamlarındaki müzik çok aşina gelmişti. araştırdım, kürtçe bir çocuk şarkısının müziği kullanılmış dîko dîko

kürtçe bilmesem de şarkı baya eğlenceli geldi bana. seslendiren kadının sesi de çok tatlı.
  • semtinizdeki esnaflar getirçarşı’da buluşuyor! ismi ile son yayınladıkları reklamda insanlara aşina gelmesine sebep olan, mahallenin muhtarları dizi müziğini kullanmışlardır.

getir çarşıyı tanıtırken de mahallenin muhtarlarındaki esnaflar ile mahallenin sıkı ilişklerinin olduğu dönemlere özlem duymamıza sebep oldukları doğru ama yine de getir çarşı gerçekten berbat bir hizmet

genelde ellerindeki en kötü malzemeleri gönderiyorlar.
  • reklamında öğretmeni ezik gösteren, bıktırıcı reklamları yuzunden kullanmadığım uygulama
  • hedefe yönelik yapılmış reklamdır.
    bence işini fazlası ile yapıyor.
hesabın var mı? giriş yap