şükela:  tümü | bugün
1457 entry daha
 • getiryemek üzerinden verdiğimiz siparişin eksik gelmesi üzerine canlı destek bağlantısı kurduk. arkadaşlara eksik siparişleri getirmelerini rica ettiğimiz halde, papağan gibi "yönlendirme sağlanamıyor, ücret iadesi yapabilirim" diye sürekli tekrar mesajları attılar. sonuç olarak ücret iadesi aldık fakat bu durum farklı kapılara açılıyor.

  getir'den verilen siparişlerde bu yöntem kullanılarak restorandan ücret iadesi alınabiliyor ve belki de bu, restoranı da zarara uğratan bir durumdur. peki ya getir'in kesmiş olduğu 10 küsür tl'lik getir parasının iadesi neden yapılmıyor?

  arkadaşlara madem sipariş yarım gelmiş, getir parasının da yarısını karta iade edersiniz dediğimde yine papağana döndüler. operatörlerin de bir suçu yok tabii ki bu olayda fakat getir'in bu yapmış olduğunun adını siz koyun.
 • sipariş sonucu zehirlenirseniz bunu yoruma yazamayacağınız bir platformdur.
  neymiş bakalım: "sağlık beyanı içermemelidir."

  getir ne bekliyor biliyor musunuz? diyelim ki zehirlendiniz öldünüz...
  "lezzet 5 yıldız, kurye 5 yıldız, yorumu öbür taraftan yazıyorum"

  acayip lezzetli tavuklar, adanalar, pideler yiyip zehirlenmek istiyorsanız getiryemek tam da bunun yeridir. getiryemek'teki tüm işletmeler bilgi edinmek mümkün olmadığı için sağlık açısından şaibelidir. vatandaş bilmeli.

  siteye girerken kocaman harflerle "sağlığınız umrumuzda değil" yazmalılar ki neyle baş başa olduğumuzu bilelim.
1 entry daha
hesabın var mı? giriş yap