şükela:  tümü | bugün
  • saat 21.22 verdiğim sipariş, 22.00 teslim edildi yazıldı. bana teslim edilme saati 23.00..

müşteri hizmetleri berbat ötesi, kötü desem kötüye hakaret olur o derece. sürekli aynı cümleleri söyleyip görüşmeyi yüzüne sonlandırıyor. iptal edilmesini istediğiniz de ücret iadesi yapılmıyor, dilerseniz iptal edelim diyorlar. rezalet ötesi.
  • yorum alanı bulunmayan yemek uygulamasıdır. eğer yemek çok kötü geldiyse ve çöpe atmak durumunda kaldıysanız ve canlı destekten bir yardım istemiyorsanız çünkü o restorandan sipariş verdiğinize pişman olduysanız paranızın çöpe gittiği ile kalırsınız.
  • sipariş sonucu zehirlenirseniz bunu yoruma yazamayacağınız bir platformdur.
    neymiş bakalım: "sağlık beyanı içermemelidir."

getir ne bekliyor biliyor musunuz? diyelim ki zehirlendiniz öldünüz...
    "lezzet 5 yıldız, kurye 5 yıldız, yorumu öbür taraftan yazıyorum"

acayip lezzetli tavuklar, adanalar, pideler yiyip zehirlenmek istiyorsanız getiryemek tam da bunun yeridir. getiryemek'teki tüm işletmeler bilgi edinmek mümkün olmadığı için sağlık açısından şaibelidir. vatandaş bilmeli.

siteye girerken kocaman harflerle "sağlığınız umrumuzda değil" yazmalılar ki neyle baş başa olduğumuzu bilelim.
  • getiryemek üzerinden verdiğimiz siparişin eksik gelmesi üzerine canlı destek bağlantısı kurduk. arkadaşlara eksik siparişleri getirmelerini rica ettiğimiz halde, papağan gibi "yönlendirme sağlanamıyor, ücret iadesi yapabilirim" diye sürekli tekrar mesajları attılar. sonuç olarak ücret iadesi aldık fakat bu durum farklı kapılara açılıyor.

getir'den verilen siparişlerde bu yöntem kullanılarak restorandan ücret iadesi alınabiliyor ve belki de bu, restoranı da zarara uğratan bir durumdur. peki ya getir'in kesmiş olduğu 10 küsür tl'lik getir parasının iadesi neden yapılmıyor?

arkadaşlara madem sipariş yarım gelmiş, getir parasının da yarısını karta iade edersiniz dediğimde yine papağana döndüler. operatörlerin de bir suçu yok tabii ki bu olayda fakat getir'in bu yapmış olduğunun adını siz koyun.
  • yazkın zamanda bitik yemeksepeti ve trendyol'un ezip geçeceği rezil yazılım. 50 metre mesafeden 1 saat 44 dakika içinde yemek getiren restoranları koruyup kollayan rezil yazılım. müşteri memnuniyetini umursamayan rezil yazılım.
    bu tip işletmeler kısa zamanda yerle bir olur.

çöp
  • restoranın 40 dakikada getiririm dediği siparişi 15-20 dk da getiririm dediği için 11 tl fark alan ancak 47 dakikadır bekleten uygulama.

son 3 siparişimde de benzer durum yaşandı, aynen devam getir; bravo.
    ben taahhütümü yerine getiremedim; kusura bakmayın paranızı iade ediyorum deme nezaketini dahi gösteremediğiniz; ya da bu konuda bir geliştirme yapmayı aklınıza getirmediğiniz için yemeksepeti'nin uğradığı akibete uğrayacaksınız. bu yolda devam.
  • - arama kısmında hala iyileştirme yapmayan yazılım. kiloyla döner satan restoran bulmak için tek tek restoran mı gezmem gerekiyor?

- son günlerde "müdavim" listesinde restoran sayısında ciddi azalma var. ne yapıyorsunuz bu restoranlara da hepsi çıkıyor sistemden?
  • az önce yemek siparişi verdim. 40 dakika sonra siparişim pizza hut tarafından sipariş bölgesi dışında diye iptal edildi (min 40 tl tutar demesine rağmen )...

peki getiryemek in anında müşteri hizmetlerinin aldığı aksiyon? aynı bilgiyi tekrar edip durdu. siparişin iptal edildiğini ben de görüyorum. restoranı arayıp uyaracak mısınız? telafi amaçlı bi 10 20 tl kupon tanımlayacak mısınız? bana onu söyleyin.. trendyol yemek böyle durumlarda anında 10 tl de olsa gönül alma kupon veriyor.

sonra trendyol yemekte girdim siparişimi verdim. 1 saatlik rötar ile yemeğimi yiyebildim
  • amatör yalancı bir şirket
    uygulama uzerinden siparis verdim getir kendi kuryesini kullanıyormuş tamam sorun yok buraya kadar
    ancak siparisin uzerinden 1.5 saat gecti (sipariş de ayvalık tostu bu arada yanlış anlaşılmasın basit ötesi bir şey yani) 4 kez canlı destege baglanip siparisin durumunu sordum ve bana attıkları yalana bakin allah aşkına
    kuryemiz siparisinizi almaya gidiyor yolda oldugu icin can güvenliğini riske atmamak icin telefon etmiyoruz. peki dedim ve 2.5 saat gecti siparişin üzerinden. artık dayanamayip isletmeyi aradim isletme de siparisin hazir oldugunu kuryenin gelmesini beklediklerini söyledi (onlar da ayrı amatör de hani en azindan londra'ya şube açıp da genisleme gayretinde degiller.)
    getir uygulama üzerinden artik canlı destege de baglamamaya başladı beni.
    müşteri hizmetlerini aradım siparisimin herhangi bir kuryeye dahi iletilmedigini soylediler.
    ulan haysiyetsizler madem henüz bir kurye dahi yonlendirmediniz neden bana calisaninizin hayati riski uzerinden duygu somurulu yalan soyluyorsunuz ?
    sosyal medyadan destege yazdim
    buyrun sorun nedir deyip 15 dk ölü taklidi yaptilar
    olm sizinle özel olarak ugrasacagim çok canımı sıktınız hiç merak etmeyin çok özel motive ettiniz beni.
    reziller.
  • bana oldukça olumsuz bir deneyim yaşatan uygulamadır.

her zaman sipariş verdiğim adresten yemek siparişi verdim. zaten uygulama adrese göre hizmet veren restoranları listeliyor. yarım saat sonra bir numara beni aradı. "abi evi bulamadım, numara vereyim bana bir konum gönder" dedi. konum gönderdim. birkaç saniye sonra whatsapp üzerinden mesaj geldi. "bu adres benim haritamın dışında, ebesinin .mında, ben getirmiyorum, zaten yakıt da harcadım, gel kendin al yemeğini!" hemen getir uygulaması müşteri temsilcisine bağlandım. durumu anlattım. kesinlikle bu siparişi artık istemediğimi ve kredi kartıyla peşin ödediğim tutarın tarafıma iade edilmesini talep ettim. ben birkaç kere onları aradım, onlar birkaç kere beni aradı. en son aramada siparişin iptal edildiğini ve paramın iade edileceğini söylediler. hala iade yapılmadı. keriz yerine konduğuma mı yanayım, yemek yiyeceğim diye hakarete uğradığıma mı yanayım, paramın üzerine çöküldüğüne mi yanayım bilemiyorum. birkaç gün daha bekleyeceğim ve o para tarafıma iade edilmezde mahkemeye vereceğim.
hesabın var mı? giriş yap