şükela:  tümü | bugün
  • verdiği kupon yüzünden restoranın minimum sepet tutarı altına düşerseniz parayı çekip siparişi iptal eden bir garip firma. yahu o zaman siparişi hiç verdirme. ya da kuponu uygulama. milletin parayı provizyonda bekletmekten zevk mi alıyorsunuz?
  • tam bir profosyenel tokatcı olmuşlar, kısaca deneyimimi paylasıyorum.

19.30 getir yemek siparişi verildi.
    19.55 sipariş sistemde teslim edildi gözüktü.

canlı destekten siparişin gelmedigini belirttim yolda dediler, beklemeye geçtim.

20.55'de tekrar canlı yayından destekle iletişime geçtim siparişim tarafıma ulasmadı 85 dakika sonra iptal iade edilmesini rica ederim dedim.

yolda olan siparişleri iptal edemeyeceklerini ederlerse ücret iade edilemeyeceğini belirttiler, ürün sistemde hala teslim edildi gözüküyor.

ücret iadesi olmadan siparişi iptal ettim bu rezalet ile uğraşmak istemediğim için.

daha sonradan restoran yorumlarına baktım, yorumların %30 u aynı sorunu yaşamış, teslim edildi gözüküyor ürün gelmedi vs. iptal iade vs.

ben uygulamayı sildim kendimi kurtardım kalıp kullananlara sabır dilerim.
  • online ödeme yaparsanız ve getiren kişi restoranın kendisi ise teslimat gerçekleştiremeyen firma.

online ödemede telefon numarasını restoran ile paylaşmıyorlar. kurye verdikleri arama kodu ile çalışamayan getir arama sistemine girerek arayınca ise kurye telefona ulaşamıyor. kuryenin benim ile hiç bir iletişim kanalı kalmıyor ve teslimatı alamıyorum.

teknik destek hattı ile görüşmemda böyle bir sorunun ara sıra olabildiğini kabul etmişlerdi fakat aylar geçmesine rağmen sorun çözülmedi. online ödeme yapmayın veya en iyisi hiç kullanmayın.
  • saat 21.22 verdiğim sipariş, 22.00 teslim edildi yazıldı. bana teslim edilme saati 23.00..

müşteri hizmetleri berbat ötesi, kötü desem kötüye hakaret olur o derece. sürekli aynı cümleleri söyleyip görüşmeyi yüzüne sonlandırıyor. iptal edilmesini istediğiniz de ücret iadesi yapılmıyor, dilerseniz iptal edelim diyorlar. rezalet ötesi.
  • yorum alanı bulunmayan yemek uygulamasıdır. eğer yemek çok kötü geldiyse ve çöpe atmak durumunda kaldıysanız ve canlı destekten bir yardım istemiyorsanız çünkü o restorandan sipariş verdiğinize pişman olduysanız paranızın çöpe gittiği ile kalırsınız.
  • sipariş sonucu zehirlenirseniz bunu yoruma yazamayacağınız bir platformdur.
    neymiş bakalım: "sağlık beyanı içermemelidir."

getir ne bekliyor biliyor musunuz? diyelim ki zehirlendiniz öldünüz...
    "lezzet 5 yıldız, kurye 5 yıldız, yorumu öbür taraftan yazıyorum"

acayip lezzetli tavuklar, adanalar, pideler yiyip zehirlenmek istiyorsanız getiryemek tam da bunun yeridir. getiryemek'teki tüm işletmeler bilgi edinmek mümkün olmadığı için sağlık açısından şaibelidir. vatandaş bilmeli.

siteye girerken kocaman harflerle "sağlığınız umrumuzda değil" yazmalılar ki neyle baş başa olduğumuzu bilelim.
  • getiryemek üzerinden verdiğimiz siparişin eksik gelmesi üzerine canlı destek bağlantısı kurduk. arkadaşlara eksik siparişleri getirmelerini rica ettiğimiz halde, papağan gibi "yönlendirme sağlanamıyor, ücret iadesi yapabilirim" diye sürekli tekrar mesajları attılar. sonuç olarak ücret iadesi aldık fakat bu durum farklı kapılara açılıyor.

getir'den verilen siparişlerde bu yöntem kullanılarak restorandan ücret iadesi alınabiliyor ve belki de bu, restoranı da zarara uğratan bir durumdur. peki ya getir'in kesmiş olduğu 10 küsür tl'lik getir parasının iadesi neden yapılmıyor?

arkadaşlara madem sipariş yarım gelmiş, getir parasının da yarısını karta iade edersiniz dediğimde yine papağana döndüler. operatörlerin de bir suçu yok tabii ki bu olayda fakat getir'in bu yapmış olduğunun adını siz koyun.
  • yazkın zamanda bitik yemeksepeti ve trendyol'un ezip geçeceği rezil yazılım. 50 metre mesafeden 1 saat 44 dakika içinde yemek getiren restoranları koruyup kollayan rezil yazılım. müşteri memnuniyetini umursamayan rezil yazılım.
    bu tip işletmeler kısa zamanda yerle bir olur.

çöp
  • restoranın 40 dakikada getiririm dediği siparişi 15-20 dk da getiririm dediği için 11 tl fark alan ancak 47 dakikadır bekleten uygulama.

son 3 siparişimde de benzer durum yaşandı, aynen devam getir; bravo.
    ben taahhütümü yerine getiremedim; kusura bakmayın paranızı iade ediyorum deme nezaketini dahi gösteremediğiniz; ya da bu konuda bir geliştirme yapmayı aklınıza getirmediğiniz için yemeksepeti'nin uğradığı akibete uğrayacaksınız. bu yolda devam.
  • - arama kısmında hala iyileştirme yapmayan yazılım. kiloyla döner satan restoran bulmak için tek tek restoran mı gezmem gerekiyor?

- son günlerde "müdavim" listesinde restoran sayısında ciddi azalma var. ne yapıyorsunuz bu restoranlara da hepsi çıkıyor sistemden?
hesabın var mı? giriş yap