şükela:  tümü | bugün
  • lan oğlum bi boğazlasaydın dedirten video. izlemeyin çok fena benim buttan yediler sanki.
  • 1.30 a kadar zor dayanabildim.
  • terledim ve tansiyonum düştü.
    ulan rte de bizi böyle yemiyorsa ben de başka bir şey demiyorum.
  • bu komodo ejderi gerçekten cok itici bir canlı. hayvanların yüzkarası sanki evrim geçirecekmiş yürüyecek gibi olmus ama son anda bir itlik pustluk yapmış da elenmis gibi. bu hayvan bir insan olsa köşe basında gençleri bıçakla gasp eden tirreklerden olurdu.
  • bir youtube kanalındaki videoda kodomonun ejderinin koskoca yaban domuzun kafasını tek seferde çatır çutur parçalayarak yediğini görmüştüm.
  • sözlük bugün hayvanat bahçesi gibi maşallah
    komple vahşet!
    alabalık yiyen pirana , geyik yiyen ejder!
    vay arkadaş , kim paylaşıyor bunları hayret!
  • komodo ejderi kedigiller, kurtgiller veya ayi giller gibi bir avci olmadigi icin oncelikle hayvanin bogazina saldirip oldurmeye programlanmamistir. ayrica lesci bir avci oldugu icin canli geyik bulmasi oldukca dusuk bir ihtimal. yani kalitimsal olarak hazir degil.

ayni olayi impala yavrusunu oldurmeden yiyen babun videosunda da gormustuk.

yani pozisyon temiz oyna.

buraya birseyler yazmadan once iki satir okusaniz ne baskalarini yanlis bilgilendirmis olursunuz ne de kendinizi komik duruma dusurmus olursunuz. komodo ejderi kendi zehirini kendisi salgilar. "agzinda yer etmis bakterilerle olduruyor" masaldan baska birsey degil.

https://www.nationalgeographic.com/…o-dragon-venom/
  • başlığa bak sanki normalde pişirip yiyorlar dedirten video.
  • komodo reis önce bir diş atar zehiri avına enjekte eder sonra takibe başlar avını yanlış hatırlamıyorsam avı bir gün içinde felçli duruma düşer daha sonrada avını bir güzel mideye gömer , bütün büyük avlarını canlı canlı yiyen bir hayvan için sanki inanılmaz bir olay oluyormuş gbi başlık açmak cahillik değildir de nedir ?
  • bunun hakkında gelse gelse sözlüğün güzide hayvanı bal porsuğu gelir. seni seçtik bal porsuğu. yüzümüzü kara çıkarma!