şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: orçun kunek)
 • beyin istanbul'un müşteri aramak için verdiği ilandaki metnin en altındaki dip not elemanlardan biri olması ihtimali yüksek arkadaş. (bkz: #6221222)
 • herhangi bir entrysi kötülendiğinde bir $ekilde bunu sizinle ili$kilendiren ve hiç tanımadığı insanları mesaj yoluyla "bebe", "hırpalıycaz seni" gibi saçma sapan sözlerle rahatsız eden "at hırsızı".
 • dimebag darrell'a sekizinci sınıf demiş, üstüne üstlük şarkıcı demiş, dünyadan bi'haber veya ilgi delisi bir suser..
 • insanlarin kendi begenilerinin disinda kalan şeyleri begenmesini getto kulturu olarak betimledigine gore kendisinin aristokrat bir background'u oldugu asikar, getto'lara pek ragbet etmeyen sekizinci sinif bir "yazar". yarin obur gun kendisine gore "birinci" sinif bir "sarkici" sahnede olduruldugu zaman mevzu bahis entry'sini de aristokratlara yarasir bir sekilde besamel sosuna bulayip afiyetle yedirmek suretiyle hurmetlerimi sunmak istedigim "insan". dimebag darrel'i ben de deliler gibi sevmiyorum, ama zamaninda peşinden milyonlarca insani suruklemis ve hala da hatiri sayilir bir hayran kitlesine sahip bir muzisyenin bu kadar trajik bir sekilde oldurulmesinin vehametini de anlayabilecek olgunluga ulasmasi lazim tabi once...
 • pantera gibi milyonlar satan bir grubun gitaristi* için sekizinci sınıf bir şarkıcı diyerek engin ardıç'la akrabalığı merak edilen suser. mümkün mertebe metal konserleri yapılan yerlerden, dükkanlardan, barlardan ve özellikle de panterakay'dan uzak durması gereken şahıs. yoksa çarmıha gerilmesi bile olası.
 • "how easy it is to deny the pain
  of someone else's suffering.."
  chuck schuldiner 1991
 • adının altına yazılanları okuduktan sonra ,dimebag darrell hakkındaki fikrinin değişeceğini zannetmiyorum .bu nedenle üzerine fazla gidilmemeli.
  insanlar istediklerini düşünebilirler ve düşündüklerini de diledikleri gibi ifade edebilirler.
  dimebag darrell kimine göre 8. sınıf sanatçıdır , kimine göre sanat güneşidir.
  insanları rahat bırakın.
 • car car binks'e henüz yetişememiş yazar. yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
 • eger dimebag darrel'in muzigi ile ilgili bir elestirisi varsa gidip ilgili grup veya sanatcinin basligi altinda istedigini soyleyebilecekken bu insanın olum haberinin islendigi bir basliga gidip alakasiz, sadece bir cumle olmasina ragmen bilgi eksikligiyle dolu ve igrenç bir şekilde yorum yapan ve sonuna kadar da kotulenmeyi haketmis kisidir. kimse de kendisine gosterilen bu tepkinin etik boyutunu tartismamalidir. yazari savunan bir takim entry'lerde yazilanlar ise "adam istedigini yazar, istedigi derecede ahlaksızca entry girer ve kimse de bir şey diyemez" anlamina geliyor. ama ilkokuldan beri bizlere ogretildigi uzere ozgurlugun de belli sinirlari oldugunu ve bazi degerlere -ki bir efsane olmasini birakin en basit anlamda bir insandan bahsediyoruz- saygi gosterilmesinin gerekliligini de hatirlatirim kimi gafil bunyelere.