şükela:  tümü | bugün
  • ilginç girişimler serisi vol-1
  • farklı şehirlerde satılan araçlar için ekspertiz hizmeti veren bir site. atıyorum trabzon'da bir araba buldun. sen gitme diye adamlar senin yerine ekspertiz yaptırıp sonucunu söylüyor. tabi belli bir ücret karşılığı.

https://www.facebook.com/www.gezenadam.com.tr

peşin not reklam değil subaru forumlarında denk geldim birinin işine yarar diye buraya yazıyorum. hee kendileri bu hareketimden ötürü bedava ekspertiz hizmeti verirlerse de hayır demem.
  • adana'daki temsilcisi aracılığıyla yarın ilk defa ekspertiz yaptıracağım umarım memnun kalır ve eşe, dosta tavsiye ederim buradan da sevgili suser arkadaşlarımı bilgilendiririm.

tanım: ne durumda olduğunu bilmediğiniz arabalar için memleket memleket gezmeden aracın durumunu gözler önüne seren oluşum.
  • ulan ya gece gece.
  • çok mantıklı bir iş modelinin web sitesi.

biraz daha profesyonellik ve interaktiflik olursa yürür giderler.
  • (bkz: taskrabbit)
  • iki arkadaşımın farklı şehirlerden vasıtasıyla araba aldığı uygulama. ikisi de gayet memnun kaldılar. yalancı orospu evlatları ile dolu ülkemizde, alıcıları yüzlerce km yol yapmaktan kurtarması çok önemli bir olay. ha, bunun da boku çıkar elbet. galericiler eksper merkezlerini bağlar, istedikleri raporları çıkarttırırlar. ama şimdilik kullanılası hizmettir.
  • başka şehirlerde sizin adınıza istediğiniz her şeyi yapan firma. facebook sayfalarını takip etmek ve araç incelemelerinin yorumlarını okumak da ayrıca keyiflidir. genellikle o fiyata şunu alırdın yorumları olsa da efsane yorumlara denk gelmek olasıdır.
  • giderek popüler olan harika girişim. örnek olarak bkz
  • vekaleten bir düğüne bilezik bile götürmüşlükleri vardır. şahane hizmet valla. vekil arkadaş da çekmiş takımları öyle gitmiş düğüne, salaş gitmemiş. harika ya:)