şükela:  tümü | bugün
  • ilçeme mahalleme geleceğini az önce duyuran festival.

dünyaca ünlü sanatçı demişler, umarım (bkz: manu chao) falan gelir. ay hadi inşallaaaaa!

kaynak

edit: (bkz: boney m) efsanesiymiş.
    (bkz: hayko cepkin)
    (bkz: barcelona gipsy)
    (bkz: kadebostany)
  • 2018'de ana sahnede en az 3'er konser. alternatif sahnede 3'er-4'er konser görmüşken, bu yıl toplam 4 sanatçı olması üzdü.
  • tekrar edit entryleyeyim. bileti aldık başlığı da kısmet olmuştu.
    duman, hayko, teoman, boney m, barcelona gipsy, hey douglas, feridun düzağaç, haluk levent, melek mosso, ceza, kadebostany

beklentimin üstünde kadro var bu sene. umarım başarılı olurlar, interraili sever sayarız vandaki zararları çıkar inşşş.
  • daha önce tecrübe etmiş suserlardan bilgi almak istediğim organizasyon. zira kadrolar çok iyi.
    boney m gerçekten geliyor mu la ?
  • normalde bu rail tayfasından zerre haz etmememe** rağmen canımız ciğerimiz boney m için gideceğim festival. bu üyeleri dünya gözüyle bir daha görme, dinleme şansım muhtemelen olmayacak. o yüzden varsın ben kendimle çelişmiş olayım, n’apım allah baba beni de böyle yaratmış. *
    son sözüm sana organizatör tayfası: olm manyak mısınız siz! açıklanan programda boney’e bir saat ayırdığınız yazıyor. lan ben sadece daddy coolu 1 saat dinlerim. adam gibi süre verin gruba.
  • bugün itibari ile kombine + kamp bileti olanlar dahil herkesi 15 ağustos günü saat: 12:00 da içeri alacaklarını söyleyip beni üzmüş festival. zira bu tarz festivallerde genelde kombine+kamp bilet sahipleri rahat yerleşsinler diye bir gün önceden içeri alınır. şimdi neler olacak göreceğiz. ilgili açıklama
    edit: 15 ağustosta, ortalama 2 saat yol çekip, sonra giriş sırası bekleyip, alana yerleşip yamulmak istemiyorum. bir gün önceden gidip alan dışında kamp yapabileceğim yer var mı bilen bir yazar varsa, yeşillendirsin.
    edit:2 @zingos " burada anlatmış girişinde direk çadır için yer var. halk plajıda var zaten sorun olmaz gecelemek. " dedi haberiniz olsun
  • iki lise arkadaşı gideceğimiz fest. fazladan çadırı olup günlük kiralamak isteyen varsa yeşillendirebilir
  • bu başlık neden bu kadar ölü? hiç mi giden yok buradan. haydi koş koş *
  • katılacağım festival.

kamp varsa bende varım :)
  • (bkz: gezginfest izmir 2019)

3 ayri basliga yayilmis festival.
    bakalim bu nasil olacak.