şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'nin ilk gezgin buluşması.
    biletleri biletix.com'da satışa sunulan, 24-27 haziran'da fethiye aksazlar koyunda gerçekleştirilecek festivalde, çadırlarda kalacak katılımcılar, gündüz çeşitli atölyelere, gece de konserlere katılabilecekler.

gezginfest.com'dan daha ayrıntılı bilgi alınabilecek festivaldir aynı zamanda kendileri.
  • takip ettiğim kadarıyla layığı ile yapılan düzgün festivallerden biri.
  • ucuz ve güzel bir tatil imkanı sunan festivaldi. can gox, manuş baba, hüsnü arkan, necati ve saykolar dışında kimse dinlenmedi desem yeridir. saydıklarımı dinleyen sayısı da pek fazla denemez. konserler dışında her şey güzeldi.
    yine olsa yine giderim dedirten hoş bir gezi denebilir.
    ikincisinin, üçüncüsünün, dokuzuncusunun falan düzenleneceğine eminim.
  • bu sene kilyos'ta olacakmış. muhtemelen çok sıkıcı geçecektir. ücretsiz olsa müthiş olurdu. ya da daha makul bir ücreti olsa. ayrıca içkilerin pahalı olacağını da düşünüyorum. bize gelmez arkadaş böyle lüks etkinlikler.
  • interrail ekibinin yaptığı her şeyden irrite oluyorum. he gezginsiniz he. ergen mekanı olacaktır.
  • berbat bir etkinlik olacaktır.
  • kilyostaki etkinliğe gitmek istiyorum ama yalnızım be sözlük
  • gittikçe artan bilet fiyatı ile akıllarda kalacak olan kazıkçı festivaldir .
  • bir festivalci sayılırım her sene kuşadası zeytinli hepsine giderim (bkz: geri donusum kukusu) kisinin yorumlarina bakiyorum da sürekli bir rail basligina bok atma cabasi, cok komik bir ergenus olmali .

adamlar 50 tl kampanya ile acmis, festival zamani pahali olacagini taa 4 ay once duyurmus, alsaydin dingil, sonra gitgide pahalaniyor falan yazmis.

bu sene 40 bin insan gelecegi soyleniyor, sziget festivalinin sahnesiyle anlasmislar, ilk defa festival app’ festival kart, festival bilet kutusu yapmislar.
    bi tebrik etseydiniz ya hu, adamlar bisey yapiyor.
  • gitmek istediğim, lakin tek başıma ne bok yiyeceğimi de bilmediğim festivaldir.

yalnız gidilmiyor böyle yerlere sözlük!