• geçen sene kilyos'ta yapılan gezginfest'in bu seneki versiyonu.

pamucak sahilinde olacaktır.

birşeyler öğrenmek için ekşide başlığını aradım mamafih bulamadım, ben açayım bari dedim.

bu zamana kadar başlığının açılmaması ilginç.

16-17-18 ağustos tarihlerinde olacaktır.
  • boney m ,hayko cepkin ve hey douglas'ın katılacağı kesinleşmiştir
  • hayko için değer
  • mükemmel bir kamp yerine sahip festival. bakalım bu sene nasıl olacak?
  • 6 arkadaş katılacak olduğumuz festival. 2 al 1 öde kampayası için 1 arkadaş arıyoruz. bizlere katılmak için yeşillendirebilirsiniz.
  • geçen yıl istanbul ayağına katılmış ve özellikle kitle bakımından gayet memnun ayrılmıştım. sosyal medyada birbirine aşina simalardan ortaya çıkmış festival büyük şansmış onu anladım.

daha önce rock'n coke ve yine geçen yıl zeytinli rock festivali deneyimlerimden sonra diyebilirim ki birbirine saygılı insanların en çok bir arada olduğu festivaldi bu benim için.

hiçbir sanatçıyı izlemek için değil eğlenmek için gitmiştim. istediğimi de aldım. bu yıl yine aynı amaçla gideceği ve yine istediğimi alacağımı düşünüyorum.

istanbul gibi bir nüfus yoğunluğunda bile güzel anlar yakalayabildiysem izmir'de her türlü güzel vakit geçiririm gibi geliyor.

bakalım. fest'ten sonra amaca ulaşabilmiş miyim? yazarım.
  • ayağıma kadar gelen festival. gezginfest fethiye ilk olması ve pek çok kişinin haberi olmaması sebebiyle gayet güzeldi. umarım bu da öyle olur.
  • heyecan ve sabırsızlıkla beklediğim festival.kadrosu sağlam.
    haluk levent,melek mosso,can gox,hayko cepkin,boney m,redd,duman,selda bagcan,feridun düzağaç,barcelona gipsy,teoman,kadebostany bu sanatçıları dört gün içerisinde dinlemek için gideceğim festival.
  • gitmeyin pişmanlık sebebidir.
hesabın var mı? giriş yap