şükela:  tümü | bugün
  • çok cici bir download sitesi. bu siteden indirdiklerimde şimdiye dek hiç virüs görmedim.
  • sürekli güncellenen, programların en kullanışlı versiyonlarını yayınlayan post-format sitesi
  • inndir.com efsanesinin , çok yavaş açılarak rezil bir hale gelmesi neticesinde, artık tarafımdan tercih edilen site. gayet hızlı. hoşuma giden bir yönü de, tek tıkla , hiçbir ara sayfaya uğramadan download işlemini başlatabiliyorsunuz.
  • önce önce inndir.com varken yasal program indirmek için başka site kullanılmazdı ya şimdi bu işlevi bu site yapmakta.. sade kullanışlı tasarım zengin içerik işe çok yarar bi site..
  • "olması gerektigi gibi olan" download sitesi.
  • bir driver indirmek için interneti aradığınızda size en fazla yardımı olan sitelerden üstelik virüs olayına hiç bulaşmadan..
  • sürekli işime yarayan, bilgisayarla ilgili her derdime deva bulabildiğim, ne bir virüs ne başka bir yamuk görmediğim site..çok istifade etmişimdir, her zaman şiddetle tavsiye ederim. tasarım masarım belki ilk anda gözünüze pek profesyonel gelmeyebilir ama acaip işe yarar bu site..reklamla falan uğraştırmaz, abuk sabuk yerlere atmaz, adam gibi download ettirir..helalin var
  • en iyi türk sitelerinden birisi.

malum türk siteleri bir çöplük gibi şu günlerde. düşünseniz işini düzgün yapan 5-10 site anca sayabilirsiniz. gezginler.net bunlardan birisi. ilk keşfettiğim günden bugüne tek bir yamuğunu görmedim. içeriğindeki her programın en güncel versiyonunu yüklüyorlar hem de hiçbir gecikme olmadan. yıllardır süren bu istikrar sayesinde bu güzel entryi fazlasıyla hakettiler.
  • hala sapasağlam ayakta duran site. herhangi bir programı arattığınızda hala ısrarla ilk sırada çıkıyor. bundan benim çıkardığım iki şey var. 1, hala çok kullanılıyor. ve son olarak da hala güvenli.
  • her ne indireceksem yanına "x download" değil "x gezginler" yazmamı sağlamış sitedir. nasıl bir güven oluşturmak bu, başarı hikayesi resmen, vallahi bravo!