• "olması gerektigi gibi olan" download sitesi.
  • her ne indireceksem yanına "x download" değil "x gezginler" yazmamı sağlamış sitedir. nasıl bir güven oluşturmak bu, başarı hikayesi resmen, vallahi bravo!
  • en iyi türk sitelerinden birisi.

malum türk siteleri bir çöplük gibi şu günlerde. düşünseniz işini düzgün yapan 5-10 site anca sayabilirsiniz. gezginler.net bunlardan birisi. ilk keşfettiğim günden bugüne tek bir yamuğunu görmedim. içeriğindeki her programın en güncel versiyonunu yüklüyorlar hem de hiçbir gecikme olmadan. yıllardır süren bu istikrar sayesinde bu güzel entryi fazlasıyla hakettiler.
  • sürekli işime yarayan, bilgisayarla ilgili her derdime deva bulabildiğim, ne bir virüs ne başka bir yamuk görmediğim site..çok istifade etmişimdir, her zaman şiddetle tavsiye ederim. tasarım masarım belki ilk anda gözünüze pek profesyonel gelmeyebilir ama acaip işe yarar bu site..reklamla falan uğraştırmaz, abuk sabuk yerlere atmaz, adam gibi download ettirir..helalin var
  • çok cici bir download sitesi. bu siteden indirdiklerimde şimdiye dek hiç virüs görmedim.
  • inndir.com efsanesinin , çok yavaş açılarak rezil bir hale gelmesi neticesinde, artık tarafımdan tercih edilen site. gayet hızlı. hoşuma giden bir yönü de, tek tıkla , hiçbir ara sayfaya uğramadan download işlemini başlatabiliyorsunuz.
  • tarikat falan işini bilmem de sitede crack vs. yoktu. ilk dönemden beri yoktu. siteye bakarsanız serverda hiç bir dosya da yok zaten. indir dediğinizde ilgili programın kendi web sitesinden download linkine direkt bağlantı yapıp indirmenizi sağlıyor. sizin yanlış bir siteye girip yanlış bir dosyayı indirmemenizi sağlıyordu yani. bu program ücretli ise ve demosu varsa demosu, freeware ise tüm programı. bir nevi filtre yani bu site.

isminden ve tasarımından hafif kıllandırsa da bence olan olay şu: bir adet internet girişimcisi site kuruyor sürekli. sonra facebook sayfası işlerine falan da giriyor. gruplarda belli takip sayısına ulaştığında da satıyor. bu gruplardan birini de söz konusu tarikat almış.

epey.com un da aynı eller üzerinden ortaya çıkmasına hem şaşırdım hem şaşırmadım. tarikatçı mıdır bilmiyorum ama web sitesi işinden anladığı kesin. epey hakikaten mükemmele yakın bir karşılaştırma sitesi çünkü. hiç bir web sitesi bu kadar yalın, anlaşılır ve kolay filtrelenen içerikte değil. çok anlamadığım elektronik cihazlarda(tv, telefon vb.) seçenekleri 2-3 e düşürmek için mutlaka kullanırım. yurtdışında bile kolay örneğini bulamayacağınız kadar başarılıdır epey. com. gezginler de bu konuda benzerdi. yok reklam linkiymiş bilmem neymiş uğraştırmadan sizi direkt dosyaya ulaştırırdı. en basitinden hangimiz buradan winrar indirmedi ki?
  • umarsız çocukluğumuz gibidir, zaman geçer ama o hep oradadır.
  • hala sapasağlam ayakta duran site. herhangi bir programı arattığınızda hala ısrarla ilk sırada çıkıyor. bundan benim çıkardığım iki şey var. 1, hala çok kullanılıyor. ve son olarak da hala güvenli.
  • bir driver indirmek için interneti aradığınızda size en fazla yardımı olan sitelerden üstelik virüs olayına hiç bulaşmadan..
hesabın var mı? giriş yap