şükela:  tümü | bugün
  • cemal enginyurt'un iddiası. allah allah, gezi olaylarını değişik açılardan kameralardan yüzlerce kez izledim ama hiç öyle kişiler görmedim.

--- spoiler ---

ama maalesef tanrı dağı’na gittiğimde bozkurtla köpek havlamasını karıştıranların gadrine uğradım. bozkurt ulumasını köpek havlaması zanneden çok zavallı var bu ülkede. dolayısıyla bunların eleştirilerine maruz kaldım.

bursasporlulara timsah yürüyüşü yapıyorlar diye timsah mı diyeceğiz? bu nasıl bir şey? neyi savunduğunu ve eleştirdiğini bilmeyen garip bir milletiz. gezi eylemlerinde ayı postuna girenler vardı. ayı mı diyeceğiz? insanın bir hayvanı sevmiş olmasının sakıncası nedir? ulumanın eleştirilecek ne yanı var?
    --- spoiler ---

https://odatv.com/…edefini-acikladi-14081928_m.html
  • deri eldivenli bdsm mensuplari haricinde bir de furryciler varmis demek. ulan ne ortamlar donmus hic kimse haber vermemis.
  • kabataş'ta başörtülü bacımızın üstüne işeyenler hep ayı postluydu...
    hatırlayın görüntülerden!!!
  • (bkz: ulumanın eleştirilecek ne yönü var) ile yuvarlanarak gülmeme sebep olmuş felsefi demeç.
  • biz 4 kişi birleşip direkt ayının kendisine girmiştik. ayının içinden işiyorduk kabataş'ta milletin üstüne.

tanım: insaflı bir kurtçuk önermesi.