şükela:  tümü | bugün
  • bugunlerde cokmeye baslayan lanettir...

ilk vali mutlu'yla basladi her sey. dunyanin en sacma valisi (the walking dead'deki vali'den bile sacma bir herif) feto'den yargilanmaya basladi. o ara yaptigi seyleri hepimiz hatirliyoruz, oyle degil mi?

sirada o zamanki emniyet muduru vardi sanki... emniyet muduru. evet, o lavuk.

ardindan okan bayulgen aldi nasibini. "ben bugun cok rahat gezdim, polislerle fotograf cektirdim, zaten gencler de hava guzel oldugu icin cikmisti gezi'ye. ilk 2 gun ben de destekledim".

akabinde, kabatas olayini gozleriyle gordugunu iddia edene yurudu bu muhabbet. onu iceri almadi kimse, o, koltugundan oldu. "ufa da gordun mu ismet?" graffitiler'i sararken dort bir yani, ben sunu sormak istedim kendisine her zaman "senin yapacagin gazeteceligin ta amina koyayim ismet, oldu mu?"

bu surec, bundan sonra kimi goturur, bilinmez. ancak bir avuc fidan ve bir avuc genc fidanin savasi, kimleri kimleri lanetledi, bunu goruyoruz. toprak, intikamini alacak ve eminim ki, insanlik kazanacak. er, ya da gec.