şükela:  tümü | bugün
 • + iki tane ağ...
  - çıp rısssss! (biber gazı efekti)
 • (bkz: photoshop bunlar) .
 • (bkz: r.t.e) çok karizmatik ama:(((
 • memleketi ne hale getiriyorlar
  tavaların sesiyle rahatsız ediyorlar
  borsa düştü
  camide içki içilir mi
 • akpli- yanlış yapıyorsun orangelaw, üzülüyorum bak. bu iş çevrecilerin işi değil. başbakanı devirmek istiyorlar, ülkemizin huzurunu kaçırmak istiyorlar. dış güçler yapıyor, mısır'a yaptıkları gibi.
  ben- ülkenin huzuruna bizzat başbakan kaçırıyor ama. neyse akşam parka gideceğim yine
  akpli- ben de geleyim. yemek bedavaymış. dün (cumartesi) gittik, çok eğlendik.

  tabii bu sadece biri. en sağduyulusu. pazar günümü akpli arkadaşların yanında geçirdim. tartışa tartışa öleyazdım, 5 saat filan tartışmış olmalıyız. sesim kısıldı. gene de anlatamadım. hala camiide içki içtiler diyorlar. yuh dedim.

  gerçekten dindar (dini bilgisi çok yüksek diyelim) bir abimiz çok kızmış. oy vermeyecekmiş bir daha. avm versin ona oyu dedi.
 • şu şekildedir. (bkz: #34391127)
 • "o topluluğun içine bombayı atacaksın türkiye temizlenecek" diyenine şahit olmuşluğum vardır.
 • çoğu maalesef düşünmekle değil, bal tutan parmağını (ya da bir takım kişilerin götünü) yalamakla meşgul. birçoğunun da düşünme ehliyeti yok zaten.

  kaldı sana geriye bir avuç sağduyulu çapulcu akpli. neyseki onlar halk gibi düşünüyor.

  edit bakalım: bunu ispiyonlayan dombilinin amacı ne acaba?
 • tayyip'in camide bira içildi yalanına inanan bir koyun;

  "domuz eti yiyen hayvanlar!!!! anaları ile zina eden şerefsizler!!! camiye patilerindeki ayakkabılarını çıkarmadan giren köpekler!!! cami içinde sigara içen, bira içen alkol alan kahpe siyonist çocukları!!! ülkeyi terkeden pkklıların kalan tohumları!!! allah hepinizin soyunuzu kurutur inşallah..."

  bütün iletinin bütük harflerle yazıldığını söylememe gerek yok sanırım.

  "türkiye kirli oyunların farkında.. ne kadar çırpınırsanız çırpının.. kendi balçığınızda boğulacaksınız..."

  bu da büyük harflerle yazılmış.

  olayları çok farklı anlamış bir şakirt;

  "8 ay sonra gezi parkı - dolmabahçe - kızılay olaylarını ak parti planladı derlerse hiç şaşırmam. hesapları yine tutmadı sanırım :))) ben demiştim bu maya tutmaz diye..."

  hesaplayan şakirt;

  "terörün - vandalizmin - anarşizmin ülkemize bilançosu: 89 polis aracı - 42 özel araç - 4 otobüs - 18 belediye otobüsü ve 94 işyeri yakılıp sayısız bank - durak - trafik lambası yıkılıp yağma edildi. borsa yani türkiye 2 milyar dolar kaybetti... ülke yağmalama ve yakma sonrasında 100 milyon lira zarara uğratıldı.... emin misiniz vatanımı çok sevdiğinizden? vatanımı seven siz olamazsınız, olmamalısınız...!!!!!"

  polis şakirt;

  "rahatça terör estiren anarşistler, sanmayın ki yanınıza kar kalacak... yaptıklarınızın tamamı terörle mücadele kanunu kapsamında yer alıyor... tekrar düşünmenizi ve yaptıklarınızın farkında olmanızı tavsiye ediyorum..."

  at gözlüklü şakirt;

  "bu ülkenin %80 i meydanlarda değil, meydanlarda estirilen terörizme ve anarşizme karşı sabrediyor, sabredecekte. meydanlarda karşınızda olmayacak. 18 yaşına bile girmemiş bebeleri işlerinize alet ettiğiniz polisin karşısına çıkarttığınız ne kadar namert olduğunuzun belgesidir. karşınızda sadece polisi göreceksiniz. teröristlerin isteği olmayacak. sizler vatan hainisiniz..."

  yandaş medya sevici şakirt;

  "terör faaliyetlerini destekleyen ve provokatif yayınlar ile halkı kışkırtmaya yönelik yayın yapan halk tv yi kınıyor ve rtük ü göreve çağırıyorum."

  polis şakirt vol. 2;

  "taksimde, beşiktaşta, hatta ve hatta uykusunda bile tahrir rüyası görenler, emniyet teşkilatı kabusunuz olur baştan söyleyim."

  demokrasi dersi verdiğini sanan şakirt;

  "seçimle gelemediğiniz yere - zorbalıkla gelmeyi düşünenler!!!! siz değilmisiniz her fırsatta herkese demokrasi dersi veren... neymiş demokrasi söyleyin bilelim..."

  daha devam edebilirdim ama bu kadar örümcek beyine maruz kalınca biraz ara vermek istiyorum.
hesabın var mı? giriş yap