şükela:  tümü | bugün
 • 1776 yılına ait amerikadaki bir duvar yazısı.

  (bkz: x in arkasında abd varmış)
 • en fazla twitter'in menşeinden gidebilecek iddia. sonra çıkmaz sokak tabelasından anaryaya takıp iran caddesi'ne yol alırlar. tomalı hilmi'ye yakın zaten.
 • abd; suriye ve iran'ı chp + mhp koalisyonu ile halledemeyeceğine göre saçma bir akıl yürütmedir.
  abd için akp candır...
 • imkansızdır çünkü bana ve bildiğim hiçbir arkadaşıma bile bile gaz yemem için ne abd'den ne başka bir ülkeden, partiden, stk'dan veya gruplardan mesaj gelmedi.
 • mantık kuralları gereğince mümkün değil böyle bi şey. çelişmezlik ilkesi denen bi şey var; bir şey hem kendisi hem kendisinden başkası olamaz. yani abd hem tayyip erdoğan'la sırt sırta verip hem ayaklanmaya destek veremez. ben çinli prenseslerden ve kuala lumpur'dan şüpheleniyorum lakin. you are not alone filan yazıp göndermişler. hm.
 • "ne geniş arkamız varmış" dedirten iddia.
  zira günlerdir bir iran geçiyor arkamıza, bir israil. onlar olmasa suriye, o da olmadı abd.
  öehh ama be kardeşim.
 • dün otobüste aklıma geldi bu komplo teorisi.

  bence abd değil bu eylemin arkasındaki ülke, kesinlikle hedef şaşırtmaya çalışıyorlar. bu eylemin arkasındaki isim, evet şu an açıklıyorum, japonya'dır. suçu zaten abd'ye atmaya alışık olduğumuz için bundan faydalanıp sansasyonel haberler çıkarıyorlar, biz de hemen inanıyoruz. amaçları elbette 2020 olimpiyatları. zaten taksim'de sürekli japon turistler dolaşıyordu, fotoğraf çekiyoruz ayağına topografik bilgi topluyorlardı demek ki. yanlarındaki çocukları da paravan olarak kullanıyorlardı diye tahmin ediyorum. istihbarat üyesi olmaları olası. geçenlerde bir japon'a yol tarifi verdiğimi de hatırlıyorum, çaktırmadan beynime eylem düşüncesini işlemiş olmalı. bunlar japon sonuçta, nasıl bir teknolojiyi ellerinde bulundurduklarını asla bilemeyiz.

  o yüzden gözümüzü açalım, japonların bu sinsi oyununa alet olmayalım.

  şaka bir yana, olayların nasıl geliştiğini an be an takip etmeseydim bir süper gücün bu işin arkasında olduğuna emin olabilirdim. şu ana kadarki duruma baktığımdaysa şunu söyleyebilirim ki, bu işin arkasında japonya'nın olma ihtimali ne kadarsa başka bir ülkenin de olma ihtimali o kadardır. protestocuları dinlediğiniz, neden orada olduklarını kendiniz duyduğunuz zaman, şu an inanmıyorsanız bile, inanacaksınız buna.
 • bundan şüphelenenlere çözüm basittir. bir gün eylemlere katılmaları yeterlidir.katılmaları derken kıyısından köşesinden ama canlı izlemelerini kastediyorum. kendi fikirlerini kendi verebilirler.
 • yan-lış-tır!

  eylemlerin arkasında israil vardır. yaa...
hesabın var mı? giriş yap