*

şükela:  tümü | bugün
 • öyle bir şey yoktur. aksine olaylar gittikçe büyümektedir. kadıköy'den beşiktaş ve kabataş vapurları sallantıdadır. metro artık mecidiyeköy'e bile gitmemektedir. bu tür konuşmalar da psikolojik direnç kırıcılardır

  düzeltme: imla
 • arkadaşlar günlerdir yaşadıklarımızdan sonra ne yapmalı diye yatıp ne yapmalı diye kalktıktan sonra aklıma şöyle bir şey geldi.bir defa çok net şekilde akp’ye oy veren teyzeleri amcaları gördük. eğitim seviyelerinin durumu saflıkları ve dini inançları kullanılıp nasılda kendilerine çektiklerini gördük. biz gezi ruhunu gördük mizahın güzelliğini gördük müziğin güzelini paylaşmanın güzelliğini gördük tadını aldık ve bırakmak istemiyoruz. neden bütün türkiyeye taşımıyoruz bu gezi ruhunu.gezide yaşananları sanatımıza eserlerimize hayatımıza sokup her yere gidelim.pankartsız gidelim heryere. hiçbir parti hiçbir söylem olmadan şu 8 ay içinde bütün türkiyeyi gezelim.alalım sanatçımızı alalım müzisyenimizi dolaşalım bütün türkiyeyi. insanlar bizleri tanısın biz insanları tanıyalım. amaç birbirimizi tanımak varsın sonrasında akp ye versin oyunu yada chp ye versin oyunu yada başka partiye. yeterki birbirimizi tanıyalım ve sevelim .bu insanların sevgilerini kazanmadıktan sonra ne söylersek söyleyelim bize inanmak istemezler.sorun insanların akp ye chp ye bdp ye mhp ye oy vermesi değil sorun diğer partiye oy veren insanlara nefretin bitirilmesi. bugün başbakanında bizi en rahatsız eden tarafı buydu.biz kendimizi tanıyalım insanımızı tanıyalım onlar bizi tanısın belki birçok değişir. bunun dışında yapacağımız her şey bir başka siyasi gücün faydasına olacaktır ve yine kendinden başkasına oy veren insanlara nefret devam edecektir. evet arkadaşlar bende en az sizin kadar zekiyim bende biliyorum böyle fikirler cok cocukca ve masumca. bende biliyorum bu fikirlerin olmasının zor olduğunu. ama unutmayalımki gezi parkına direnişin başlangıcıda cok cocukcaydı cok masumcaydı. kimse tahmin edemezdi bir ağaç için bu kadar insanın direneceğini.
 • alternatif uretme vaktinin gelipte gectigi olaydir. herkes birbirine şimdi ne olacak çaresizligiyle sorarken şevk azalmasi gayet normal bir durumdur artık apolitik tavrimizi bir yana birakip politik olarak soz gecirebilecegimiz bir olusumu yaratmanin tam sırası! **`:swh:)`
 • akp iktidardan inince gerçekleşecektir. ****
  (bkz: hayaldi gerçek oldu)
 • topluma yalan söylemenin ve dezenformasyonun suç kapsamına girmesi durumunda, başbakanıyla hücre arkadaşı olabilecek kişi beyanı.
 • akp iktidardan inince bitecekmiş! demokrasi mücadelesine bak. bence taksim dayanışması arasında oylama yapsın hükümeti belirlesin.
 • (bkz: eto'o bitmiş)
hesabın var mı? giriş yap