• 3.90 liraya çıkan dolar, ne yapmak nereye varmak istemektedir!!?
  • insanı neşelendiren retorik. başkanlık gelince istikrar da geldi. allah razı olsun sizden. oyum bu seçim de ak parti'ye.
  • dolar bir sene sonra 6, iki sene sonra 9 lira olduğunda -ki bu zaten ülkenin iflas etmesi demek- mutlu olacağım ben.

götümüze don, başımızı sokacak bir ev bile bulamayacağız bu yönetimle, bırakın dedik.

osmanlı, ümmet diye diye yarrağı yediniz. bize de yedirdiniz ama günün sonunda hepimiz yiceğimiz için ben artık dertlenmiyorum.

açlıktan götünüzü, karınızı, kızınızı sattığınızda o attığınız oyları hatırlayın gençler.

o geziciler uyardı sizi, sizi uyarabilmek için öldüler hatta.

geberin şimdi.
  • benim hesabıma hep israil şekeli yattığı için umursamadığım olay. diğer geziciler de öyle bildiğim kadarıyla. direkt merkel'in eft yaptığı arkadaşlarım var.
  • yakında doların da bize rabia yapacağının müjdesi.
  • ben hep 100 liralık dolar aldığım için beni etkilemiyor.
  • çok mutluyum bilsem konya'da da gezi çıkarırdım amk. hoş çıktı da 20 kişi miydik neydik polis daha fazlaydı, biz de baktık bizden bi sikim olmaz dağıldık hemen zaten.
  • gezici piçleri gördüğünüz üzere ekonomimiz çoh iyiye gidiyor.

eyyyy geziciler, eyyyyy trump siz kimsiniz. biz göreve geldiğimiz de dolar 1.505.839,53 tl di, şimdi 3.90 tl indi.
  • çok mutluyum ! zira 3.50 'den dolar alıp doların 4'ü bulacağını tahmin ettim, teşekkürler reis. beni yine yanıltmadın.
  • mutluluktan 100 dolar ile şömine karşısında puromu yaktığım über gelişme. bu artışa yetmez ama evet diyorum ve artırıyorum. dolar 4.30 ve üzeri olduğu zaman 1000 dolar ile puromu yakacağım. ayrıca;

(bkz: dolar ve rabia arasındaki ilişki)

edit: o zamandan hissetmişim demekki. puroyu da yaktım bu arada.
hesabın var mı? giriş yap