şükela:  tümü | bugün
 • zonguldak ereğli ilçe emniyet müdürü fahri küçük'ün açıklaması. gezici güruhun batılılar ve uşakları tarafından provake edildiğini açıklarmış. aslında zonguldak il emniyet müdürüne giydiriyor ama bu nokta da ilginç.

  --- spoiler ---

  peki ben ne yapmışım, ukrayna'daki gibi, mısır'daki gibi, istanbul'da gezi parkında meydana gelen bir olayı, kendisini marksist leninist zanneden ancak liderlerinin batılı ülkelerde üstlendiğinden ve desteğinde hareket ettiğinden bihaber grupların (bunların hiçbir zaman ajite edilen duygusallık dışında eski sscb ile irtibatı olmamıştır) provake ettiği kalabalığın kızılay'dan, güvenpark'tan, akay'dan eski başbakanlık binasına hükümeti düşürmeye yönelik kalkışmasını, hiçbir istihbarat bilgisi olmadan, sokağı izleyerek kendi öngörümle ve anılan tarihte üstümdeki tüm rütbelilerin fetöcü olmasına rağmen tamamen ve tamamen kendi inisiyatifimle gecenin bir vakti müdahale emri veren, hükümetin düşmesini, kaosa düşmemizi engelleyen ve sonlandıran ankara çevik kuvvet müdür yardımcısıyım.

  telsiz görüşmelerim ve konuyla ilgili ifadelerimi alın okuyun, hatta telsiz görüşmelerimi polis akademisinde ders kitabı olarak okutun da sevk idare nasıl olurmuş, provakatörler ile vatandaşlarımız nasıl ayrıştırılırmış, öğrenin.
  --- spoiler ---

  https://odatv.com/…sarsacak-isyan-0701181200_m.html