şükela:  tümü | bugün
 • https://www.youtube.com/…l/ucbiwrwz-dyyv3oma7vununq

  an itibariyle 11468 abonesi olan bu kanalın başında, yeşim & özkan çifti var. çiçeği burnunda bu çift, balayı için abd’ye gidiyorlar. makul fiyatlı bir de karavan kiralayıp başlıyorlar gezmeye. takribi 10 yıl gezmeyi düşlüyorlar şimdilik. yanlış duymadınız, 10 yıl.

  iki şeker, iki güzel insanın ruhu dinlendiren hasbihali şüphesiz bu. “çifte kumru” benzetmesi çok yakışıyor misal bu ikiliye. yeşim hanım, çok hanım, çok mülayim. özkan bey de çok düzgün ve delikanlı bi adam.

  he bu arada bi tane daha kanalları olduğunu söyleyeyim peşinen.
  (bkz: yapıyapıve)
 • özkan denen arkadaş tam bir boşboğaz. ben 3-5 dakikalık videolarda bıktım, kızın bıkkınlığını düşünemiyorum. sürekli boş boş konuşan, sürekli espri deneyen ama bir tane bile yapamayan. her konuşması ayrı bir facepalm. tebrik ediyorum bu da yetenek.
 • koca bir bölümü kaktüslere ayırdılar mesela. kaktüsler şöyle kaktüsler böyle, ay şunun dikenlerine bak, aa bu ne kadar da büyük, aaa bu bildiğin karpuzu andırıyor... neyse...

  bi hafta bekledik yeni bölüm için. yeni bölümde de çöldeler. kurak toprağı çekiyorlar, yerde gezinen kertenkeleyi çekiyorlar, ne güzel de göz kırptı falan diyorlar. ümidi kesmiyorum, insan içine çıkarlar, amerika'nın enteresan yanlarını anlatırlar diyorum, yok anacım!

  çöl sevdalısı bunlar. çöle bayılıyorlar. son bölümde yine bi parka gittiler bunlar. kanyonlar, vadiler, kaktüsler... özkan insanı dedi ki kameraya, "ben karavanı çektim arkadaşlar buraya, bir hafta kalmayı düşünüyoruz." :-)

  ne kadar mutlu oldunuz abi çölde. :) aradığınız mutluluk çöldeymiş meğer. :) kaktüsleri yarım saat anlattılar, iri iri kayaların önünde selfie yaptılar... allah akıl fikir versin size he mi!!!

  dünya turu yapacaklar sandık takibe aldık, prangalandılar ya resmen çöle. çölü kötülüyorum şimdi ama belki ben çöle gitsem, ben de ayrılamayacağım çölden. bilmediğimiz bi ortam sonuçta. sikko sikko bitkiler, kertenkele börtü böcek, çorak toprak, taş kaya kum... ne işin var miami'de los angales'ta. otur kır dizini, çölün keyfini çıkar amk. bok mu var metropollerde. ne bi kaktüs var, ne bi sik!
 • karavanı beğenmiştim ama maalesef yolda bıraktı , umarım çok masraf çıkarmaz..
 • https://www.youtube.com/…l/ucbiwrwz-dyyv3oma7vununq

  karavanları maalesef sorun çıkardı, ilk aldıklarında cok sorun yasayacaklarini tahmin etmistim. yasli amerikan araclari sadece problemdir. umarim kisa sürede geziye devam ederler.

  destek olmak icin kanallarina abone olabilirsiniz.
 • son dönemlerde rastlayabildiklerimin arasında gerçekten oldukça samimi, naif, medeni/çağdaş ve görebildiğim kadarıyla fazlaca mutlu olan*; önceleri kamp atmış* şimdilerde karavan ile gezen-tozan iki kişinin video kanalıdır.
  aynı kişilerin yeşim ile özkan adında bir video kanalları daha olduğundan, isimlerinin yeşim ve özkan olduğunu düşünmekteyim*