şükela:  tümü | bugün
 • insanların hayatlarını en ufak ayrıntısına kadar niye göstermek istediğini sorgulatan kanal. biraz mahreminiz olsun yav ne kadar gösteriş meraklısısınız. nasıl çiftleştiklerinizi de koyun da eksik olmasın.
 • https://www.youtube.com/…l/ucbiwrwz-dyyv3oma7vununq

  an itibariyle 11468 abonesi bulunan kanal, yeşim & özkan çiftine ait. çiçeği burnunda çift, balayı için kalkıp abd’ye gidiyor. makul fiyatlı bir de karavan satın alıp (7000 $) başlıyorlar gezmeye. takribi 10 yıl kadar da gezmeyi düşlüyorlar şimdilik. yanlış duymadınız 10 yıl! birbirlerine deliler gibi aşık bu iki güzel insanın, birbirinden enteresan yol hikayelerine tanık olmak istiyorsanız siz de şayet, hemen şimdi takibe alın bu gezentileri derim...
 • özkan denen arkadaş tam bir boşboğaz. ben 3-5 dakikalık videolarda bıktım, kızın bıkkınlığını düşünemiyorum. sürekli boş boş konuşan, sürekli espri deneyen ama bir tane bile yapamayan. her konuşması ayrı bir facepalm. tebrik ediyorum bu da yetenek.
 • koca bir bölümü kaktüslere ayırdılar mesela. kaktüsler şöyle kaktüsler böyle, ay şunun dikenlerine bak, aa bu ne kadar da büyük, aaa bu bildiğin karpuzu andırıyor... neyse...

  bi hafta bekledik yeni bölüm için. yeni bölümde de çöldeler. kurak toprağı çekiyorlar, yerde gezinen kertenkeleyi çekiyorlar, ne güzel de göz kırptı falan diyorlar. ümidi kesmiyorum, insan içine çıkarlar, amerika'nın enteresan yanlarını anlatırlar diyorum, yok anacım!

  çöl sevdalısı bunlar. çöle bayılıyorlar. son bölümde yine bi parka gittiler bunlar. kanyonlar, vadiler, kaktüsler... özkan insanı dedi ki kameraya, "ben karavanı çektim arkadaşlar buraya, bir hafta kalmayı düşünüyoruz." :-)

  ne kadar mutlu oldunuz abi çölde. :) aradığınız mutluluk çöldeymiş meğer. :) kaktüsleri yarım saat anlattılar, iri iri kayaların önünde selfie yaptılar... allah akıl fikir versin size he mi!!!

  dünya turu yapacaklar sandık takibe aldık, prangalandılar ya resmen çöle. çölü kötülüyorum şimdi ama belki ben çöle gitsem, ben de ayrılamayacağım çölden. bilmediğimiz bi ortam sonuçta. sikko sikko bitkiler, kertenkele börtü böcek, çorak toprak, taş kaya kum... ne işin var miami'de los angales'ta. otur kır dizini, çölün keyfini çıkar amk. bok mu var metropollerde. ne bi kaktüs var, ne bi sik!
 • karavanı beğenmiştim ama maalesef yolda bıraktı , umarım çok masraf çıkarmaz..
 • https://www.youtube.com/…l/ucbiwrwz-dyyv3oma7vununq

  karavanları maalesef sorun çıkardı, ilk aldıklarında cok sorun yasayacaklarini tahmin etmistim. yasli amerikan araclari sadece problemdir. umarim kisa sürede geziye devam ederler.

  destek olmak icin kanallarina abone olabilirsiniz.
 • son dönemlerde rastlayabildiklerimin arasında gerçekten oldukça samimi, naif, medeni/çağdaş ve görebildiğim kadarıyla fazlaca mutlu olan*; önceleri kamp atmış* şimdilerde karavan ile gezen-tozan iki kişinin video kanalıdır.
  aynı kişilerin yeşim ile özkan adında bir video kanalları daha olduğundan, isimlerinin yeşim ve özkan olduğunu düşünmekteyim*
 • mükemmel bir kanal. yiğit can iç ile beraber yurtdışı videolarında en sevdiklerimdir kendileri. sponsorlar olmadan neler yapılabileceğini gösteriyorlar. en sevdiğim yanları diğer youtube gezginleri gibi metropollerden sürekli video atmalar değil de doğal güzellikleri(kanyon, ırmak, milli park vs) mükemmel bir görsel şölen sunmaları. tabi bunda altlarındaki düldül reyizin katkısı yadsınamaz, malum şehir içinde sorun çıkarıyor.

  sevdiğim en güzel özellikleri hemen hemen hiçkimsenin yapamadığı kazandığın kadar yaşa ilkesini benimsemeleri. para kazanana veya suları bitene kadar geçiyorlar bir nehir kenarına hem iş yapıyorlar bilgisayar başında hem ruhlarını dinlendiriyorlar. tabi bu arada düldülün kahrıyla vs uğraşıyorlar. ama uğraşsınlar tabi, 7000 dolara yürüyen ev daha ne olsun, olacak o kadar naz. kazandıklarında da hem yollarına devam ediyorlar hem de alışverişlerini yapıyorlar, lokantada yemeklerini yiyorlar, eğlenmeye gidiyorlar... umarım ilerleyen dönemde videolarının arkası kesilmez.
 • doların artmasıyla bir süre hareket etmeye ara vermiş samimi kanaldır.

  ara verme dönmüyorlar bir süre gezmeyecekler, video paylaşmayacaklar. eylül ayı itibariyle tekrar görüşeceğimizi umuyorum.
 • şu videolarında meslekleri ve işi neden bıraktıkları ile ilgili bilgileri paylaşmışlar. izlerken araya ister istemez giren türkiye iş dünyası gerçekleri var üzücü. umarım abone sayısı artar da hep gezerler.