şükela:  tümü | bugün
  • yutup'ta kanalı olan, sadece öğretici ve paylaşımcı amacı olan bisiklet uzmanı...
    şimdi onu taklit eden ergenler de çıkmış piyasaya. bisiklet kanalı sahiplerinin belki abone sayısı en fazla olanı değil. ama ticari amaç barındırmayan tek kanal sahibi olduğunu söyleyebilirim.
  • şimdi efendim bu arkadaş bir gece bisikletiyle manisada meşhur çatal mezarlığına giriyor sene 1992. maksadı mezarlık önünden geçenleri korkutmak fakat mezarlığın içlerine gittikçe duyduğu garip sesler onu o kadar korkutuyor bir anda kaçmaya başlıyor panikle. bisikletin zinciri atıyor haliyle. işte o an aksakallı bir dede beliriyor ve zinciri yerine takıyor. geziniyonun bisiklet mekaniğine merak hikayesi böylece başlamış oluyor.
  • mükemmel bir insan ve bisiklet konusunda da inanilmaz tecrübeli. youtube daki her videosundan muhakka birseyler ögrenebilirsiniz. eger siz de bir bisiklet insaniysaniz muhakkak göz atmalisiniz ;3

geziniyo youtube kanali
  • amacınız bisiklet ile ilgili teknik bilgileri öğrenmek ise bir numaralı başvuru kaynağı olan youtube kanalı. abone sayısının az olması sizi yanıltmasın. nicelik değil nitelik önemlidir.
  • sesegenickli yazarın geziniyo'ya saldırısı sonrası an itibarı ile mehdiliğini ilan etmesi beklenmektedir. :)
    kendisine gelen son vahiy sonrası girmesi muhtemel entry:

'dedim dedim bak ne oldu şimdi ehihihhi'

sesege nickli yazarın tüm rezilliklerini bir solukta okumak için:
    (bkz: sesege)

edit: biri şu arkadaşa eski türkçe sandığı kelimelerin türkçe bile olmadığını öğretsin :)
  • youtube'ta geziniyo diye bir kanal var hani. fırat delan diye biri hazırlayıp sunuyor hani, hatırladınız mı? hah işte, allah o adamın gani gani belasını versin!

iyi günler.