• yıldız yakar'ın 360 tv'de yayın hayatına başlamış, gezelim görelim eğlenelim para harcayalım temalı programı.
 • cok gezen mi daha cok bilir cok okuyan mi bilmiyorum ama umarim gezmenin yeni bir seyler ogrenmek uzerinde pozitif etkisi vardir.

  programda bir hanimkiz geziyor.
 • sunucu çok itici, bi de büyükada gezisinde faytoncudan posta yedi asdfghjk :) yahu zorlama işte adam konuşmak istemiyor:

  -ne düşünüyon (çok samimiyim ehin)
  -yorgunuz
  -niye yorgunsun? (ehe muhabbet kuruyom)
  -yorgunuz işte
  -adın ne?
  -napıcan adımı?

  ulan bırak işte başka faytoncuya git, canlı yayında mısın ey insan evladı..

  bi de fiyatları söylerken "te le" yerine normal normal "lira" deyiver ablacım be. kulak tırmalıyor.
 • başka yerleri tanitiyor mu bilmiyorum ama istanbul' da nerede ne var, nereye nasıl gidilir, nerede kaç lira harcanır gibi sorulara güzel yanıt veren gezi programi. ben sevdim. istanbul' u tanımak için birebir. 360 tv' de. yıldız yakar, samimi bir şekilde sunuyor.

  programı çok izlemedim sadece bir kaç bölümu izledim. anladığım kadarıyla sunucuya belirli az miktarda bir para veriliyor ve o az parayla sunucu gezmeye çalışıyor. orneğin 80, 90 lira gibi bir parayla.

  parayı düzelttim ama para miktarını tam bilemiyorum. bütçesi kısıtlı olanlar, nerede nasıl uygun fiyatla gezilir, yenir içilir öğrenmiş oluyor program sayesinde.
 • ilk başlarda biraz itici gelen, ama önyargılarımı biraz öteleyip de izlediğim zaman keyif veren, cüzi miktarda bir parayla bütün bir günü güzel geçirmek, gezmek, gezerken de öğrenmek hatta sosyalleşmek adına gayet başarılı bulduğun bir tv programıdır hatta insana bu çok iyi fikirmiş neden daha önce düşünmedim ki bile dedirttiriyo açıkcası biryerleri gezmek, güzel vakit geçirmek nedense bu programdan önce zaman ve para kaybı gibi gelmiyo değildi.
 • kendini çok sevimli, tatlı, ortam insanı zanneden bir sunucusu var. maalesef bizimle deyılsın demelik.
 • bu hafta yoktu neden acaba?
 • ilk defa şu an gördüğüm program.
  sunucu hanım şöyle dedi:

  - bir kebapçıya gidiyorsunuz, size sormadan masayı donatıyorlar. sonra 30 tl ödeyeceğinizi sanıyorsunuz, bir bakıyorsunuz 60 tl gelmiş. bababababa! kendi kendilerine geçirmişler!

  ya hu allah aşkına bu nasıl bir üsluptur, insan nasıl bu kadar şuursuzca, nerede olduğunun farkında olmadan argo konuşur; anlamak mümkün değil!
 • (bkz: yıldız yakar)(bkz: tv360)(bkz: çocuklar duymasın)(bkz: hayat bilgisi)(bkz: trt)(bkz: türksat)
 • bir süre önce denk geldiğim kadarıyla sunucu bir miktar para alıyor ve gezdiği semtte ne kadar harcayacağını da gösteriyor. yediği bir balık ve salata için hangi cins balık yiyip yanına neyi katık ettiğini ve ne kadar tuttuğunu program bitimine kadar defalarca tekrar edip üzerine bir de defalarca 'siz başka şeyler de yiyebilirsiniz' cümlesini tembih eden bir sunucusunun olduğu -ya da sadece birbirinin aynı bilgilerin montajla kırpılıp alındığı- bir program olarak öğrendim. bir şans daha verilmez mi? tabi olabilir.
hesabın var mı? giriş yap