şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yıldız yakar'ın 360 tv'de yayın hayatına başlamış, gezelim görelim eğlenelim para harcayalım temalı programı.
  • cok gezen mi daha cok bilir cok okuyan mi bilmiyorum ama umarim gezmenin yeni bir seyler ogrenmek uzerinde pozitif etkisi vardir.

programda bir hanimkiz geziyor.
  • sunucu çok itici, bi de büyükada gezisinde faytoncudan posta yedi asdfghjk :) yahu zorlama işte adam konuşmak istemiyor:

-ne düşünüyon (çok samimiyim ehin)
    -yorgunuz
    -niye yorgunsun? (ehe muhabbet kuruyom)
    -yorgunuz işte
    -adın ne?
    -napıcan adımı?

ulan bırak işte başka faytoncuya git, canlı yayında mısın ey insan evladı..

bi de fiyatları söylerken "te le" yerine normal normal "lira" deyiver ablacım be. kulak tırmalıyor.
  • başka yerleri tanitiyor mu bilmiyorum ama istanbul' da nerede ne var, nereye nasıl gidilir, nerede kaç lira harcanır gibi sorulara güzel yanıt veren gezi programi. ben sevdim. istanbul' u tanımak için birebir. 360 tv' de. yıldız yakar, samimi bir şekilde sunuyor.

programı çok izlemedim sadece bir kaç bölümu izledim. anladığım kadarıyla sunucuya belirli az miktarda bir para veriliyor ve o az parayla sunucu gezmeye çalışıyor. orneğin 80, 90 lira gibi bir parayla.

parayı düzelttim ama para miktarını tam bilemiyorum. bütçesi kısıtlı olanlar, nerede nasıl uygun fiyatla gezilir, yenir içilir öğrenmiş oluyor program sayesinde.
  • özlem tunca'dan daha itici, daha kötü sunan başka gezi programı gelmez heralde diyordum, bu hanım kızımızı görene kadar, tiki türkçesi, cümle kuramaması ve sevimsiz esprileriyle özlem'e rahmet okutuyor...
  • kendini çok sevimli, tatlı, ortam insanı zanneden bir sunucusu var. maalesef bizimle deyılsın demelik.
  • bu hafta yoktu neden acaba?
  • ilk defa şu an gördüğüm program.
    sunucu hanım şöyle dedi:

- bir kebapçıya gidiyorsunuz, size sormadan masayı donatıyorlar. sonra 30 tl ödeyeceğinizi sanıyorsunuz, bir bakıyorsunuz 60 tl gelmiş. bababababa! kendi kendilerine geçirmişler!

ya hu allah aşkına bu nasıl bir üsluptur, insan nasıl bu kadar şuursuzca, nerede olduğunun farkında olmadan argo konuşur; anlamak mümkün değil!
  • az önce rastladığım berbat bir program. hiçbir bilgi vermeden şımarık şımarık ortada dolaşan ve mahalle ağzıyla konuşan bir sunucu barındırıyor. tahammül edemedim o derece kötü.
  • ben severek izliyorum programını ama son zamanlarda çarşı pazar gezmeye başladı. gezi programı adı üzerinde. istanbulda milyon tane gezilecek yer var git oraları tanıt. sürekli ekran karşısında yemek yiyip 1 tane dükkan gezip programı sonlandırıyor. gez yahu. sadece suriçini gezsen bitiremezsin. git açık yerlere. manzara göster bize manzara.