şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: gg)
  • fikri mülkiyeti bize ait olan, hatta ve hatta daha açık olarak başımıza bir şey gelecekse de bizim yazdıklarımızdan gelebilecek bir platformda. yani fikrini eğer herhangi bir yasaya aykırı değilse ifade etme özgürlüğün sonuna kadar vardır diye düşünüyorum. g.g.e olayı yazarın g.girmesi anlamına gelir benim bildiğim bir bilişim hukukçusu olarak, sizin niye g.girsin ki. benim yazdığım şeyden ben xin yazdığı şeyden x sorumludur. kimse artık ortam sağlayıcıya sen niye bunu barındırıyorsun al sana ceza demiyor.

özetle sevgili arkadaşlar, yazarların beyan ettiği fikirleri lütfen silerken dikkatli davranalım. eğer işin içinde yasal bir durum oluşturacak risk yoksa. örn. cb.'na hakaret vb. insanlar fikirlerini ifade etmekte özgür olmalı. sizin de bunu göğsünüzü gere gere yayınlanamanız gerekir. interaktif sözlüklerin en güzel özelliği budur çünkü. fevri davranıp, aha talep gelmiş hemen kaldıralım demek, hele ki bireysel kişiden gelen talep üzerine kaldırmak amatörce bir yaklaşım.
  • bundan on adet yaparsaniz sozlukten bir aylik caylaklik kazaniyorsunuz.
  • aynı sitede 15. yılınızı geçirirken bile yeni şeyler öğrenmek mümkünmüş. modlog'umda bulduğum özenle yazılmış nota bakarken "o e harfi typo mu acaba?" dedim ama sonrasında gördüm ki gerçekten böyle bir sınıflandırma varmış. adam gibi tanım yapılmadığı için burayı merakla okuyanlar için şöyle tanımlayalım.

--- yaptığınız edit'le legal bir entry'i gg sınıfına sokarsanız gge oluyor. ---

en azından ben böyle anladım.
  • güle güle entry?