şükela:  tümü | bugün
  • baba oğul kutsal ruh olarak, babadan fenerli on numara fenerbahçeli delikanlı..
  • acemi kahve gurmesi , profesyonel pipo sevdalısı , dünya vatandaşı , aryanın babası , adamın dibi , isminin birincisi , adaşım , can dostum güzel insandır.

yazar olarak tanıdım, hukukçu çıktı. avukat dedim , nükleer hukuk uzmanı oldu.
    uzak kaldık , unutmadık.
  • türkçe dostu mükemmel bir muhabbet adamı, zerre kadar kibri olmayan, adamı daha iyi ve daha medeni bir insan olmaya yönelten yazar (kıçı kırık suserlik değil gerçek anlamda yazar).

şu ortadoğu coğrafyasında adeta bir vaha. ne çalıştığı ne de yaşadığı yer onu hakedemez.

benim gözümde yaşayan bir atatürk'tür. bu adam gibi üç yöneticimiz olsa tekrar düzlüğe çıkardık yemin ediyorum.

ıssız bir adaya düşsem, yanıma almak isterim ama yazık ne yapacak benimle boş bir adada.

geleceğe dönük ümitlerimi arttıran adam, sen de iyi ki varsın dost!
  • analitik zekası düşük olan yazarlardan. biraz matematikle uğraşmasını tavsiye ediyorum.
  • #104188227 arkadaşa katılmakla beraber sosyal zekasının da düşük olduğunu söylenebilecek yazar. mesela #104186730 ne alaka mk? çok mu azap çektin estetik yoksunu zikik bi teneke yığınını görmek için de hemen gerçeği duyunca söyleyeni aşağı çekmeye çalışıyosun küçük dünyanda. yazık.