şükela:  tümü | bugün
 • kevin moore'un imzasini tasiyan, bu yilin baslarinda gosterime giren okul filminin nihayet cikmis soundtrack albumu. bildigimiz gibi dogu yucel'in*hayalet kitap'indan uyarlanmisti film. albumu henuz dinleyemedim ama, bir chroma key hayrani olarak cok sevecegime eminim! ayrintili bilgi icin (bkz: http://www.duslervekabuslar.com/….asp?topic_id=3885)
 • doğu yücel'in hayalet kitap ından uyarlanan, kevin moore tarafından bestelenmiş şarkılardan oluşan, yurt dışında inside out etiketiyle çıkarılmış, okul filminin soundtrack 'i. şarkı listesi şöyledir:

  1. rhodes song
  2. prayer call
  3. piano theme
  4. roof access (day)
  5. far fara
  6. p.s.
  7. library noise
  8. overheard
  9. romantik
  10. the hecklers
  11. mirrors and phones
  12. shall we jump
  13. cowbloke
  14. erotik
  15. roof access (night)
  16. hallways and light
  17. afterschool
  18. sad sad movie

  türkiye 'de çıkan versiyonda alen konakoğlu 'nun gitme isimli şarkısını ve teoman'ın nefes nefese'sini bulabilirsiniz.
 • chillout niyetine dinlenebilecek en güzel, en deneysel, en özel soundtrack albümlerden biri. yurtdışında çıkan albüm kitapçığında yağmur taylan ve kevin moore'un vefa lisesinde çektikleri fotoğraflar yer alıyor. hangi şarkı hangi sahnede çekildiyse onlar numaralanmış. ama her şarkıya bir fotoğraf karşılık gelmiyor. yurtiçinde çıkan albüm kapağı ise okul filminin afişinden bozmaca şeklinde. kevin moore fan'larının -imkanları varsa- yurtdışındaki versiyonu almaları önerilir.

  http://www.chromakey.com/
 • şu an dinliyor olduğum albüm...afterschool ve sad sad movie çarpıldığım parçalar.soundtrackler açısından bakıldığında kesinlikle çok başarılı bir çalışma.filmin ruhunu da çok yansıttığına inanıyorum.*