şükela:  tümü | bugün
  • tom clancy's ghost recon future soldier'un eski motorla ve daha basit hali. şu sıralar closed betası olmakla birlikte free to play olduğunu düşünürsek kötü bir oyun değil.
  • sniper ile milletin çılgın attığı dolayısıyla çoğu kişinin sniper seçtiği oyun.

bakıyorsun 8 kişilik takımda 5 tane sniper var. rakip takımda öyle olduğu için dengeleniyor aslında ama çok sinir bozucu. çatışmalar hep uzak mesafe olarak geçiyor zaten assault yanınıza gelirse pek şansınız olmuyor. bir sniper olarak pek içime sinmiyor herkesin aynı karakteri seçmesi aslında ama bir sürü sniper olması bana hep duran hedefler sağladığı için her el 10 kişi civarı öldürüyorum. bu da tabi ki işime geliyor.
  • f2p oynayarak p2w'lere kafa tuttuğum oyundur.
  • 1 aralık 2016 itibari ile serverları kapatılacak ve offline oynanamayacak olan muhteşem oyun. an itibari ile tüm eşyalar sadece 1 kredi karşılığı herhangi bir sınırlandırma olmaksızın satışta. ben de 60 saat sonunda oyun süresini 1000 saate tamamlayarak bırakacağım.
    ubisoft umarım activision seni satın alıp, önce araba kiralama şirketine sonra catering firmasına en son da android oyun firmasına çevirip ardından da kapatır, böyle de büyük bir beddua ediyorum.
  • efsane ötesi bir oyundu. multiplayer olarak en çok oynadığım üç oyun arasına girer. (diğerleri bc2 ve homefront.) çatışma ve takım oyunu hissini bu oyun kadar iyi veren başka bir oyun yoktur, cover sistemi ise geow'lar falan hepsini gömerdi. sonraları ghost recon future soldier falan da deneyince ubisoft'un aaa olarak çıkan oyunlarının bile bu oyundaki hissi vermediğini farkettim.

böyle bir oyun yapıp içine sıçıp kaldırmak ise tam ubisoft'a yakışır bir hamle. bu fransızlar cidden salak, güzel fikirleri var her konuda ama onları çorbalaştırıp içine etme konusunda da üstüne başka millet yoktur.
  • 350 saat oynamışım bu oyunu. çok güzel çekirdek mekanikleri vardı. biraz allayıp pullansa çok iyi bir proje olabilirdi fakat bütçe kısıtlamasına kurban gitti sanırım. p2w olduğu doğruydu ama bu p2w bazen bence çok eğlenceli oluyordu. her eklenen etkinlik içeriğinde daha iyi silahlar geliyordu. aynı silahın etkinlik versiyonunun mesela her stat'ı daha yüksek olurdu. fakat şansınız yaver gider de o p2w silahlardan biri elinize bir free pack'ten düşerse çok eğlendiriyordu. sniper'da halloween event'ten judge diye bir silah düşmüştü, pompalı tüfek tarzı saçma atan bir tabanca. görünmz olup düşmanın arkasına sızıp onunla temizlik yapmanın hissiyatını hala başka oyunlarda alamadım. çünkü dediğim gibi o silah diğerlerine göre üstündü. ha rakipte de inanılmaz silahlar hatta zırhlar olduğu zaman hiç şansınız yoktu o ayrı konu.