şükela:  tümü | bugün soru sor
  • efsane ghost filminin sahne uyarlaması.
    19 ekim - 4 kasım tarihleri arasında zorlu psm de sahnelenecek biletleri de 9 mart ta satışa çıkacakmış.
    maaşı daha yeni bitirdiğim için bu kez aynı gün alamayacağım ama büyük ihtimalle ay bitmeden biletleri temin edebileceğim.

bizi böyle şahane yapımlarla buluşturan zorlu psm ye teşekkür ediyor devamını merakla beklediğimizi de ekliyorum. selam olsun size.

tarih güncellemesi: etkinlik 19 ekim - 28 ekim arası olarak güncellenmiş.
  • heyecanlandıran müzikal. istanbul'dan taşındığımdan beri kaçırdığım zorlu etkinlikleri canıma tak etti artık ama seni kaçırmayacağım bebeğim, en azından umudum bu yönde. eylül sonuna kadar biletlerinin tükenmemesini umuyorum, yoksa çok üzüleceğim. ben alana kadar almayın köftehorlar.
  • heyecanla ve sabırsızlıkla beklediğim, 20 ekimde izleme şerefine nail olacağım müzikal. o kadar not almama rağmen bilet almak için yine avantajlı dönemi kaçırmışım ama ne yapalım artık.
  • işimin çıkması dolayısıyla gidemeyeceğim kampanyalı aldığım 23 ekim salı akşamına iki biletimi satmak istediğim etkinliktir.
  • cuma zorlu psm’de izleme şansı bulabildiğim güzel müzikal. müzikleri eğlenceli, kurgu güzel, oyunculuklar kusursuzdu (biraz fazla mı kusursuzdu yoksa)

en çok alkışı tahmin edileceği gibi oda mae karakterini canlandıran jacqui dubois aldı.

dekorlar ve efektler inanılmaz başarılıydı. süre 130 dakika kadardı ve hiç sıkmadı.

oyuncuları da yazayım izlemek isteyenlere fikir olsun.

sam wheat: niall sheehy
    molly jensen: rebekah lowings
    oda mae brown: jacqui dubois
    carl: sergio pasquariello
    willie: jules brown
    hastanedeki hayalet: james earl adair
    clara: sadie jean shirley
    louise: jochebel ohene maccarthy
    trendeki hayalet: lovonne richards

yönetmen: bob thomson

yine her zamanki gibi bir eleştiri de zorlu psm’ye. gözünüzü seveyim şu kapıları oyun saati geldi mi kapayın. oyun 21.00’de başlayacak 21.10’da hala pata küte içeri dalan var biraz adap yahu..

sonuç olarak şehre böyle güzel müzikallerin gelmesi çok olumlu. biletler çok pahalı maalesef ama. yine de imkan varsa izleyin derim.
  • phantom of opera ve mamma mia'dan sonra cuma akşamı izlediğim kusursuz müzikal, ancak sanırım ben müzikal insanı değilim. muhteşem görseller ve oyunculukla sahnelenen birkaç dakikalık oyundan (özellikle jacqui dubois'in tiyatral yeteneği) sonra gelen şarkı ve müzik kısmı bana sanki reklam arası gibi geldi. hint filmlerinde de aynı hissi yaşıyorum, müzik&dans kısmını elimde olsa atla deyip geçeceğim.
  • oda mae karakteri mükemmel bir performans sergiledi, onun haricinde kalan performanslar ortalama olup açıkçası beklentimin altında kaldılar. yine de jacqui dubois'in harika performansı ile müzikalden beklediğim tatmini yaşayarak ayrıldım.

sonuç olarak tatmin edici bir müzikaldi.
  • keyifle izleyeceğim müzikal
  • dün izleme fırsatı bulduğum müzikal. sahne geçişleri, dekorlar bence çok başarılıydı.
    müzikalin en keyifli bölümleri kuşkusuz oda mae karakterinin sahneleriydi. molly karakterine çok fazla balad söylettiyorlar ki bu müzikalin eleştirilebilir yanı.
    filmine çok bayılmayan biri olarak müzikali daha başarılı buldum.
  • halen zorlu psm sahnesinde arz-ı endam eden müzikal. özellikle sinematografik olarak iyi işlenmiş bir sahne uyarlaması olmuş diyebilirim. basit ama parlak fikirlerle iyi bir iş nasıl çıkar görebilirsiniz. film uyarlaması olduğundan dolayı beklentim biraz düşüktü ancak gayet de geçer not aldı benden... izlenir.