şükela:  tümü | bugün
 • efsane ghost filminin sahne uyarlaması.
  19 ekim - 4 kasım tarihleri arasında zorlu psm de sahnelenecek biletleri de 9 mart ta satışa çıkacakmış.
  maaşı daha yeni bitirdiğim için bu kez aynı gün alamayacağım ama büyük ihtimalle ay bitmeden biletleri temin edebileceğim.

  bizi böyle şahane yapımlarla buluşturan zorlu psm ye teşekkür ediyor devamını merakla beklediğimizi de ekliyorum. selam olsun size.

  tarih güncellemesi: etkinlik 19 ekim - 28 ekim arası olarak güncellenmiş.
 • heyecanlandıran müzikal. istanbul'dan taşındığımdan beri kaçırdığım zorlu etkinlikleri canıma tak etti artık ama seni kaçırmayacağım bebeğim, en azından umudum bu yönde. eylül sonuna kadar biletlerinin tükenmemesini umuyorum, yoksa çok üzüleceğim. ben alana kadar almayın köftehorlar.
 • heyecanla ve sabırsızlıkla beklediğim, 20 ekimde izleme şerefine nail olacağım müzikal. o kadar not almama rağmen bilet almak için yine avantajlı dönemi kaçırmışım ama ne yapalım artık.
 • işimin çıkması dolayısıyla gidemeyeceğim kampanyalı aldığım 23 ekim salı akşamına iki biletimi satmak istediğim etkinliktir.
 • cuma zorlu psm’de izleme şansı bulabildiğim güzel müzikal. müzikleri eğlenceli, kurgu güzel, oyunculuklar kusursuzdu (biraz fazla mı kusursuzdu yoksa)

  en çok alkışı tahmin edileceği gibi oda mae karakterini canlandıran jacqui dubois aldı.

  dekorlar ve efektler inanılmaz başarılıydı. süre 130 dakika kadardı ve hiç sıkmadı.

  oyuncuları da yazayım izlemek isteyenlere fikir olsun.

  sam wheat: niall sheehy
  molly jensen: rebekah lowings
  oda mae brown: jacqui dubois
  carl: sergio pasquariello
  willie: jules brown
  hastanedeki hayalet: james earl adair
  clara: sadie jean shirley
  louise: jochebel ohene maccarthy
  trendeki hayalet: lovonne richards

  yönetmen: bob thomson

  yine her zamanki gibi bir eleştiri de zorlu psm’ye. gözünüzü seveyim şu kapıları oyun saati geldi mi kapayın. oyun 21.00’de başlayacak 21.10’da hala pata küte içeri dalan var biraz adap yahu..

  sonuç olarak şehre böyle güzel müzikallerin gelmesi çok olumlu. biletler çok pahalı maalesef ama. yine de imkan varsa izleyin derim.