• activision'un yaptigi guzel bir c64 oyunu. paraniza gore bir araba alir onu donatir ve hayalet avlamaya cikarsiniz. account sifreleri de vardi fazla para icin. yeki peter bilmemne, teki de meryem bilmemneydi.
  • sahane bi filmdir. devami da cekilmistir. birinci bolumde kocaman pillsbury doughboy vardir, korkunc siyah kopeklerle beraber. ikincisin de ise halk arasinda kazikli voyvoda die bilinen adamin resmi dile gelir. ailecek guldurur.
  • ayni zamanda filmation'in yaptigi arak konsepte sahip cizgi film..
  • something strange
    in the neighbourhood
    who you gonna call
    ghostbusters
  • ghostbuster 1 de acaip olaylarin cereyan ettigi gotik binanin adi drake buildingdir ve filmde olanin aksine philadelphiadadir.hatta sahsilestirmek gerekirse bizim evin az ilerisindedir, hakaten de urkunc korkunc bi yerdir.hurricane season da bir gece de 15 yildirim dustu tepesine desem daha net olur sanirim.
    en ust katinda ki daireler 16 000 square feet genisliginde olup(evet saniyorum) aylik kirasi 10000 dolar kadardir.kisaca korkunc.
  • "lets go ghostbusters lets go lets go" gibi bir şarkısı da vardı bunun.
  • çizgi filmi de yapılmıştır daha sonra. karakterleri zenginleştirmek isterken abartıp goril falan da koymaları komik olmuş tabi. çizgi filmindeki kurukafa telefon ise benim favori karakterimdir.
  • ivan reitman yönetmiştir bunlari... süpperdirler *
  • çizgi film konusunda açıklama getireyim hemen... ben bir ghostbusters hayranı olarak o maymunlu ecikli böcüklü çizgi filmden pek bir nefret ederdim... ancak birgün gerçeği öğrendim ki aslında o ghostbusters filmlerden çok daha önce kanlı canlı bir dizi olarak (hakiki bir maymunla) varmış ve filmation onun çizgi film haklarını satın almış... durum böyle olunca filmin yapımcıları da "the real ghostbusters" ismini almışlar bir nevi "hakiki hayalet avcıları"...
hesabın var mı? giriş yap