• kendisiyle dalga geçen mükemmel film. avengers dolu daha ne olsun. sonlara doğru chris hemsworth falan bekledim ama onun yerine tek göz ryan reynolds çıktı sonra emekleyerek geri gitti swh bu bile yeter. misss gibi film valla, patlamış mısırınızı çerezinizi alın izleyin.
  • instagram keşfette habire önüme düşen pazardaki çiçekçi sahnesi yüzünden uzun zamandır izlemek istediğim film idi. romantik komedi umuduyla başladığım film bambaşka şekilde ilerledi. normalde pek sık film beğenmem (ekşici olmak bunu gerektirirdi dimi) büyük beklenti ile izlemediğim için belki de bilemiyorum ama ben filmi beğendim

senaryoda kopukluklar ve mantık hataları olsa da dozunda aksiyon ve mizah ile çerezlik hoş bir yapım olmuş. dua lipa nın şarkıları filme renk katmış, şarkılarını severiz şikayet etmeye gerek yok (sadece muhatabının anlayacağı cümleler swh )
    bonus: bazı diyalog sahneleri kendi dilinde ya da en azından altyazılı izlense daha anlaşılır oluyor. örneğin; pakistandaki yemek sahnesinde esas kız mission diyor, eleman yoo daha çok pozisyon vardı diyor. bu sahnede koptum. bunu dublajlı izlesem anlayamazdım. ingilizce ile izlenmesi tavsiye edilir

t: yapımcılığını chris evans ın üstlendiği ve başrollerini ana de armas ile paylaştığı ve daha bir çok tandık simayı görebileceğimiz aksiyon, komedi filmi
  • delicesine aşık olduğum bebeğim ana de armas için izlediğim film. basit, klişe bir filmdi ama ana'm oynuyordu. çok da tatlıydı aşkım.
  • fragmanı izlemeyin bence, bütün filmi özetlemişler öyle fragmanların mantığı yok. gelecek ay çıkınca izleyin ama güzel duruyor.
  • sırtını ana de armas'ın kısa rolüyle elmas gibi parıldadığı no time to die filmindeki haline dayayıp oyuncuların arasındaki kimya gibi bir romantik komediyi romantik komedi yapan en önemli unsuru boşladığı için başından itibaren izlemesi bana eziyet gibi geldi.

hayli zorlama olan romantik ve komedi kısımları sanki "işte bunlar da böyle sevimli bir çift... alın şimdi size bol yakın ve slow-mo çekimli aksiyon, hadi eğlenin" diyebilmek için çekilmiş gibi.

yani sabun köpüğü bir aksiyonlu romantik komedi filminde senaryo, kurgu vb zaten çok aranmaz ama bu kadar boş beleşi de gözü ve beyni yoruyor.

--- spoiler ---

ana de armas'a derin yırtmaçlı siyah elbise giydirip no time to die'da çektiğine benzer bir çatışma/dövüş sahnesini görünce yuh lan bunu bari yapmayaydınız demekten kendimi alamadım.
    --- spoiler ---

ana de armas'taki aura, yıldız ışığı ve güzellik mevcut hollywood oyuncularının hiçbirinde yok. vasat bir bond filminin en akılda kalıcı kısmı 10 dakika bile sürmeyen ama filmin en eğlenceli sekansı olarak öne çıkan çatışma sahnesi. o sahnedeki rolü üzerine bir kurgusal karakter yaratıp, geliştirip işlemek varken böylesine boktan bir filmde o karakterin bir karikatürünü oynatmak saçma sapan bir şey olmuş.
  • birazcık chuck bartowski tadında bir aksiyon ve komedi filmi. başrollerini ana de armas ve chris evans paylaşıyor.
    hayatımın kadınını buldum derken cia'in işine burnunu sokan çiftçi bir adamın yaşadığı komik anları izliyoruz.
    açıkçası gülüp eğlendimiz bir film oldu. tam kafa dağıtmaklık film işte, fazla beklentiye girmeden izleyin.
  • ana de armas ve chris evans güzel bir uyum yakalamışlar. buna benzer bolca film yapıldı fakat burda oyuncu kadrosunun kaliteli olması, filmi benzerlerinden bir adım öne çıkarmış. anthony mackie ve sebastian stan sürprizleri güzeldi.

seçilen konu ve işleniş klişeydi. zaten bu tarz bir filmden daha fazlasını beklememek lazım.
    genel olarak akıcı ve eğlenceli bir filmdi.
  • sitcom olanı fox tarafından iptal edilmiş, 2. sezonu olmayacakmış
  • birini sessiz sedasız terk etme biçimi.
    arkadaş, aile, sevgili fark etmez. ararsın açmaz, mesaj atarsın dönmez, birden bire ortadan kaybolur hah işte your’re being ghosted.
    (bkz: adilik) (bkz: itlik)
  • harika bir dizi bu kadar güzel şeyler hype olmayıp saçma salak şeylere bayılıyor herkes şaşırıyorum. hoş beğenmeyin bize kalsın güzel şeyler.
hesabın var mı? giriş yap