şükela:  tümü | bugün
 • an itibari ile mtv ödemek istediğinizde "sistemlerimiz yoğun işlem talebi nedeniyle isteğinize cevap verememektedir.lütfen, birkaç dakika içinde yeniden deneyiniz." demektedir.

  demek ki neymiş eskiden nasıl kuyruk oluyor diye ziraat bankası'na veya devlet dairelerinden birisinin veznesine yatırılması gereken bilimum parayı daha öncesinde yatırıyorsak bundan sonra da internet üzerinden yapılabilen ödemeleri son güne bırakmamak gerekiyormuş. bürokrasi olsun diye ekstradan sorgu mu koydunuz ne yaptınız da cevap veremiyorsunuz isteğime anasını satayım. en azından artık işimizden gücümüzden olmadan bekleme eylemini gerçekleştirebiliyoruz.
 • takribi 25 kere denedikten sonra mtv kredi kartıyla ödeyebildiğim site.
  ayrıca opera ile çalışmıyor, ie ile sapıtıyor anlamadım artık.
 • herhangi bir işlemin ilk gününde de son gününde de göçmemesi gereken site.

  hayır artık insanları nasıl güdülmüşse "son güne bırakmayacağn" şeklinde tembihte bulunan, devletten hizmet alabilmek için vergi verip yine doğru düzgün hizmet alamaması karşısında ses çıkarmayıp, ses çıkarana ayar vermeye çalışanlar da varmış. bana 31 ocak 2012 saat 19:00'a kadar zaman verilmişse bunu ister 1 ocak 2012 saat 08:01'de kullanırım ister 31 ocak 2012 saat 18:59'da kullanırım. çünkü bu benim vatandaş olarak hakkım. sen hakkını yedirmek konusunda rahat olabilirsin, senin hakkına tecavüz edeni mazur görebilirsin ama ben müsamaha göstermek zorunda değilim.
 • yoğun olduğu tek dönem mtv ödemelerinin son günüdür ve mtv ödemeleri iki taksit halinde yapıldığına göre yılda sadece iki gün yoğun olan sistemdir. ama devlet, işini son güne bırakanlar için sadece iki gün kullanılmak üzere mevcut alt yapısının belki de 3-4 katı kadar yatırım yapmak zorundadır. niye böyle bir zorunluluğu var çünkü vatandaş hakkı. son gün son dakikaya yığılıp ağlamak bizim vatandaşımızın en büyük hakkı.
 • bu sabah çatır çatır çalışan bir siteydi.son güne bırakmak bir kenara son günün son mesai saatlerine bırakınca bok atılması yersiz olan site.
 • mac kullananlar için safari web browserda çalışmayan site.

  hala ie kullanıyoruz sanıyor bunlar.
 • bugün son ödeme günü olduğunu tesadüfen öğrendiğim 6111 yapılandırma dosyamın ücretini bana ödetmemiş site. ben de gittim ziraat'a yatırdım ancak sisteme giriş yaptığımda hala ödenmemiş görünüyor. korkuyorum sözlük.
 • işini son güne bırakmayanların değil de, işini şahsi sebeplerle son güne bırakana, son gün haberi olana, unutkana laf edenlerin güdüldüğünü anlamanızı sağlaması gereken site.

  işi son dakikaya bırakan herkesin "tembel" olduğunu da öğretmiştir bu site aynı zamanda.

  ne kadar sistem savunucusu varmış arkadaş. ben kabul edemiyorum illa birilerine laf söyleme ihtiyacınız mı var nedir? yoğun çalışıyorum unuttum, 15 gündür iş seyehatindeyim yeni döndüm bugün yatırmam gerekiyor, daha ilk arabam hangi tarihlerde ne işlem yapılması gerektiğinden bugün haberim oldu ya da bilmiyorum sistemin son gün tıkandığını, maaşımı ayın 7'sinde aldığım için kredi kartımın hesap kesim tarihini ayın 29/30'u olacak şekilde ayarladım bu ayki ödememe eklemek istemiyorum bu meblağı ya da harbi tembelim son güne bıraktım. bir sürü haklı/haksız sebebi olabilir. sen müsait oldun/akıl ettin diye müsait olamamış/akıl edememiş insana ne diye sataşırsın.

  ben o arabayı alırken %87 oranında vergi ödüyorum, her yakıt doldurduğumda vergi ödüyorum, yetmiyor her sene motorlu taşıtım olduğu için vergi ödüyorum. ben bu vergiyi seve seve ödüyorsam onlar da verdikleri hizmeti seve seve düzgün yerine getirecekler.

  bir şekilde şehrin 10 yerinde aynı anda yangın çıkarsa birisi de senin evin olursa telefonla aradığından "yaw biz bu itfaiyeleri kurarken aynı anda en fazla 5 yerde yangın çıkar diye düşünmüştük, araç yok sizin eve gelemiyoruz malesef. diğerleri sönsün sıra gelince sizin evi de söndürürüz" derlerse mars itfaiye müdürlüğüne sunarsın şikayet dilekçeni.

  tamam uç bir örnek oldu. izmir'de altınyol sabah ve akşam saatleri haricinde 2 şerit olsa yeterli olabilecek bir yol. günde hepi topu 3 saat için neden 3 şerit yapmışlar bu yolu. bu mantıkla "bir iki tembel bir saat fazla uyuyacak eve yarım saat erken varacak diye oraya 4 şeritli yol mu yapılırmış" da denebilir.

  siz koyun olur bunu da uyanıklık bellerseniz sizi güden daha çok olur. hakkınıza tecavüz ettirmeye devam edin, hakkınızı savunana da ayar vermeye çalışın. aferin size.
 • işini istediği güne bıraksalar da çökmemesi gereken site.
  son gün param oldu belki? hastaydım son gün ayağa kalktım, son gün öğrendim vs.
  kardeşim çatır çatır çalışmak zorunda. operada girememe, hata verme, her yanı dökülme gibi şeyler olamaz. para veriyoruz.
  banka siteleri neden göçmüyor her dakika hayvan gibi işlem yapıldığı halde? devlet bu server alacak parası mı yok?
  ulan benim yaptığım siteler anlık binlerce kişi tarafından işlem kaldırıyor. devlete de yapmıyorum ha.
  neyse sustum.