şükela:  tümü | bugün
  • tv. evet yanlış duymadınız açık haliyle "televizyon" en elektroniğinden. evin bir köşesinde süs bitkisi gibi duruyor. kaç yıldır açıp seyredemediğim zamazingo. fobi gibi bişey oldu artık bende, midem bulanıyor ona bakınca. bırak görüntüsünü sesine bile tahammülüm yok. gıcığım çok.
  • (bkz: halı)
    (bkz: el rendesi)
  • saçma sapan bir şekilde uyumsuz her rengin bir araya geldi genelde yuvarlak örme paspaslar.
  • (bkz: vileda kovası)
    banyoda aşırı çirkin bir görüntü kirliliği yaratmaktadır kendisi.
  • (bkz: kumanda)

ya kayboluyor*, ya pili bitiyor cekmiyor, ya uzandiginiz yerden dogru noktaya nisan alamadiginiz icin cekmiyor.
    sirf sinir harbi agzini kirdimin makinesi.
  • abi mutfaktaki sarı bezi tek geçerim. yeminlen iki ay dokuz gün yedi saat on iki dakika on beş saniye sirkede bekletilmiş bok tutar gibi hissediyorum. on altı, on yedi, on sekiz...
  • elektrikli süpürgedir şüphesiz biri.hayır ne olduğu belli değil,bak buzdolabı paşalar gibi yerinde duruyor,keza çamaşır makinesi de öyle.abicim sen nesin.nereye koyiyim seni lütfen yardımcı ol.girdiğin oda küçülüyor,kapıya koysam alıp götürürler.kimseden yardım göremiyorum,şahsen soruyorum sana,nerde durmak istiyorsun?
  • elektrikli süpürgedir şüphesiz biri.hayır ne olduğu belli değil,bak buzdolabı paşalar gibi yerinde duruyor,keza çamaşır makinesi de öyle.abicim sen nesin?nereye koyiyim seni lütfen yardımcı ol.girdiğin oda küçülüyor,kapıya koysam alıp götürürler.kimseden yardım göremiyorum,şahsen soruyorum sana,nerde durmak istiyorsun?
  • (bkz: orta sehpa)
  • yapma çiçek dolu vazolar.