1316 entry daha
  • bağışcilarinin acil sekilde desteklerini arttırması gereken sosyal medya hesabı. durum çok acil. patisswiss ile işbirliğini sonlandirmis ve kendilerine protokol çerçevesinde yapılan peşin ödemeler iade edilmiş.

https://x.com/…etlecomtr/status/1782130903822524448

görsel

ps: (bkz: gıdadedektifi/@turtle hermit)
  • bu "özel inceleme anlaşması" ne ola ki? gıdadedektifi para karşılığında ne tür bir hizmet veriyor bunun gibi markalara?
  • para karşılığı yapılan inceleme sonucu nasıl objektif olabilir ki. ben bu hesabın paylaşımlarını tamamen doğal zannediyorumdum. an itibariyle tüm takip ettiğim platformlarda takipten çıkıyorum.
  • ulan neyin anlaşmasıni yaptın da sonlandiriyorsun? haha

dikkate alınmaması gereken twitter hesabı.
  • dedektif ekibine dahil olarak bu işte kariyer yapmak istediğim profesyonel sosyal medya hesabı.

https://x.com/k_baykal/status/1782240563472879970
  • ben bu kaşarın notunu daha haluk tatar'ın kanalına konuk olduğunda vermiştim. yani şaşırtmadı
  • "patiswiss ile anlaşmamızı sonlandırdık" diye açıklama yapan egosu yüksek sosyal medya hesabı. bu açıklaması müridlerinde bile soru işareti oluşturmuş.

"a aa a aaağbii, sen firmalardan para mı alıyordun??", "ama ama, amaa, bu incelemeler reklam mıydııı?" falan yazmış müridleri açıklama altına.

müridleri sormaz belki ama biz soralım, protokolde neler yer aldığını da açıklar mı?

çok normal, insani bir yoruma (eleştiri bile değil) çemkiren bir ceo'su olan patiswiss ile nasıl bir protokol yapmış ola ki? "sizi eleştiririm haaaa!" falan demiş midir ceo'suna? dediyse bu ceo arkadaş çıkıp "tabii eleştirebilirsin yaa, açık bulursan yerin dibine bile gömebilirsin aşk olsun" mu demiştir?

kanlı bıçaklı olduğu, milletin götüyle güleceği bahanelerle ülker'e saldıran (ki ülker de kalite konusunda iyi demiyorum, aynısıdır) bu arkadaşa 20 milyon liralık protokol önerse mesela nasıl bir cevap verir?

ekşide seni eleştirenlere iftira atıp, bok atıp "onlar markalardan para alıyo oğluuum" diyerek müridlerini kandırmak kolay. burada kimsenin para alıp da seni eleştirmekle uğraşacağını sanmıyorum ama sen para alıp ürün övüyormuşsun dayı, onu nasıl yabacağuk?
  • daha önce ekşi'deki yazarlara " satılık ahmaklar " diyen, ama kendisi patiswiss denen firma ile para karşılığı özel inceleme anlaşması imzalayan şey. bildiğin reklam anlaşması yapmışlar yani.

bu yaptıkları şöyle bir şey sanırsam. ben demiyorum tarih diyor.

(bkz: itikadımca kelp alimdir)
  • etikliği tartışılır ama anlaşmalı olduğu markalarla ilgili paylaşımlarında sponsorlu içerik yazıyordu zaten hep.
1 entry daha
hesabın var mı? giriş yap