şükela:  tümü | bugün soru sor
66 entry daha
  • daha 3-5 bin takipçisi varken takip etmeye başladığım hesaptır. o zamanlar her şey öylesine güzeldi ki... amatörce yapılan paylaşımlar, takipçi istek ve sorularını samimiyetle yanıtlayan sayfa yöneticisi... etiket okuma alışkanlığı kazanmama vesile oldular kendileri. hatta kendileri hakkında güzel bir entry girmiştim, hikayelerinde yayınlamışlardı (yani burayı okuyorlar).

ancak yaptıkları iş her ne kadar ilk ve güzel olsa da her fani gibi onlar da takipçi zehirlenmesi yaşadılar. etiket okuyan insanlar olmalarına rağmen belli ki instagramın etiketini okumamışlar. her 10 bin takipçide egonun 10 kat arttığını görememişler.

--konu dışı--
    bir ara patronumuz olun bize bağış yapın gibisinden bir proje başlatmışlardı. 700 bin takipçi, hımmmmm. ortalama 1 lira bağışlasalar, 700 bin lira. olaya bak. ellerinde patladı sanırım, hiç denk gelmedim sonraları.
    --konu dışı--

neyse konumuza dönelim.

ilk zamanlar en ufak bir yorum/dm'ye dönen bu insanlar, okumalarına rağmen hiç bir dm'ye, yoruma dönmez oldular. burunları öyle bir kalktı ki, parti kursak tek başımıza iktidar oluruz havalarındalar.

kendilerini eleştirmek mi? haşaaa!!! ne haddimize. verdikleri bazı bilgiler yüzde 100 yanlış ve yanıltıcı olsa da asla geri adım atmıyorlar. insanlara göz göre göre yalan söylüyorlar.

şimdi köpeksiz köyde değneksiz geziyorlar. birisi bir şey desin, anında "capslerle" takipçilerinin önüne atıyorlar insanları. yargısız infaz. zamanında yaptıkları güzel işlerin kaymağını yiyorlar ama bilin istedim, şu tavırlarınızla bu işe girseydiniz, şimdi 700 bin değil ancak 700 takipçiniz olurdu.

hadi eyvallah.
  • instagram sayfalarında eski gönderilerine gidince gayet güzel yararlı bir oluşum. yeni gönderilere gelince dün boktu bugün koktu diyorsunuz bu arkadaşlar için. popüler olunca sıçıp sıvamayın bir kerede şaşırtın insanları.