şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sanırım sadece bayanlara yönelik olarak düşünüldüğü için garip bir isme sahip ama muhteşem bir gelir-gider uygulaması.
  günlük harcamalarınızı girerek kendinizin tutumluluğunu, bütçenizi nasıl kontrol ettiğinizi görebiliyor, gereksiz harcamalarınızı fark ederek düzenlemeler yapabiliyorsunuz. her gelirin ve giderin kategorileştirilebildiği programda, her gün sonunda size bildirimler göndererek günlük harcamanızı bildirmekle kalmıyor, her ay sonunda da genel bir özet çıkartarak size yol gösteriyor. kısacası bu tip bir programdan beklenecek şeyleri yapıyor. indirin mutlaka, pişman olmazsınız.
 • kobiler için efsane bir uygulama. her boku püsürü kategorize edip girebiliyorsunuz ve çok küçük bir hatası dışında kusursuz gibi.
 • kategori içerisinde alt kategori oluşturmaya imkan verse ve rapor sütunlarından biri de bu alt kategoriler olsa ayrıca kategori bazında rapor çekme özelliği olsa değil kobi alayı için harika olabilecek bir uygulama.
 • bugün telefonuma kurup kullanmaya başladığım uygulama. giderlerimi topluca görüp analiz etmek istiyorum, malum önümüzdeki dönemde kemerleri sıkmamız gerekecek
 • (bkz: olması gerektiği gibi olan programlar)

  aylardir "yaw bu paralar neden suyunu cekiyor" diye dusunen sahsima ilac gibi gelen bir uygulama. son 1 aydir dolmus parasindan tut arkadaslarla gidilen yemegin parasina kadar herseyi girince bana sorunun nerede oldugunu ve aslinda gorundugunden cok daha fazla para harcadigimi farkettiren mukemmel bir uygulama.

  kendi kategorilerinizi yaratmaniza izin vermesi, fazla ugrastirmadan masraf eklemenizi saglayan basit arayuzuyle gercekten tam da "olmasi gerektigi gibi olan" bir uygulama.
 • iki aydır telefonumda kullanıyorum ve çok memnunum. kullanımı basit ve bir çok özelliği var. harcamalarınızı düzenli girdiğinizde paraları nerelere harcadığınızı görebiliyorsunuz.
  eşime de uygulamayı yükledim kullanmaya başladı uygulamada iki profil girişi yapılıp takip yapılabilse çok güzel olur. belki yeni güncellemede yaparlar.
 • gram altın hesabı özelliği bulunmayan uygulama.