• bu ibrahim'in itici anlatımı yüzünden hiçbir videonun sonunu getiremiyorum. bu kadar ciddi konu hakkında konuşuyorsun, az ciddi ol be adam. kim takacak seni böyle? geri zekâlı gibi sesler çıkarıyor koca adam sürekli ya.
  • son zamanlarda ana dili arapça olan prof. dr. sami aldeeb ile arapça tercüman eşliğinde kuran üzerine eleştiri videoları yapan kanal.

https://www.youtube.com/watch?v=hjn2uiw2zse
  • izlemek (daha çok dinlemek) ve düşünmekten kendimi alamadığım youtube kanalı.
  • kaynaksız konuşmayan yürekli bir kanaldır beğenmeyen cahil ve bağnazlar bir zahmet çalışıp gelsinler karşılarına
  • ibrahim atabey isimli gözlüklü arkadaşın dinle dalga geçerek anlatımını başarısız buluyorum. ben agnostiğim ancak böyle alay eder gibi anlatım, ondan sonra kur'an sayfalarını canlı yayında yırtmak gibi eylemler senin savana zarar verir. insanları tiksindirmeden de ideolojini aktarabilirsin.
  • "gecenin kör vakti youtube da evet lan, tam aradığım, dinlemek istediğim konuları buldum" derken "bulmaz olaydım" dedirtmeyi başaran şahıs ibrahim atabey'miş. bu yönden başarılı sayılırsa bu kanal başarılı...adamda bilgi yok, birikim yok, anlatma yeteneği desen hiç yok. hiçbir yeteneği, bilgisi olmasın tamam eyvallah... ama bari dinlemeyi bilir demi insan, o da yok. nasıl bir üsluba, özgüvene sahipsin sen arkadaş? dinci çomar diye küçümsediği şahısların dinsizisi olduğunu biri buna açıklasın, becerebilirse tabi.

canlı yayınla önemli, bilgi sahibi kişileri din konusunda konuşması için davet ediyor ama saçma sapan, hazırlık falan yapmadan sanki kahvehanede oturuyor gibi lakayt bir tavırla gelişi güzel, zeka, merak emaresi okunmayan, sıradan saçma sapan sorular soruyor konuklara ve konukları konuşturmamak için elinden geleni yapıyor. tv ye çıkan hocalara "sakız orucu bozar mı" gibi saçma sorular soran tiplerden zerre farkı yok.

islamcılar kötü, islamiyet uydurma diyen bu şahıs sözde ateist, bir videosunda yahudileri övüyor. tezat denen kavramın varlığından habersiz.

netice itibariyle yayınladığı videoları izlemek zaman kaybı. başka yerlerden alıp yayınladığı videolar hariç tabii. kendisinin olduğu ve konuştuğu videolardan bahsediyorum.

zaman kaybı bir kanal.
  • ( gig tv = gizlenen islam gerçeği ) ıbrahim yakup ılyas gülnihal kanalin sürekli yayınlarındadır... samimi müslümanlara hiçbir zararları yoktur... din tüccarlarına , tarikatlara , sahte şeyh / hacı-hoca tayfasına kabus olmaya devam ediyorlar. meydan okuma sistemiyle ilerlemektedir , tamamen zıt fikirler birbiriyle çoğu zaman karşı karşıya gelir , küfür pek olmaz tansiyon hep yüksektir...(eski videolarda küfür vardır yorumlarda hep küfüre maruz kalmışlardır) tv deki yozlaşmışlığı bakarsak iyi bir tartışma kanalı...
  • açılımı gizlenen islam gerçeği olan youtube kanalı. kurucuları ingilizce ve arapça bilip sonradan ateist olan eski hafızlar.
  • (bkz: gig tv haber) evrenin ve insanın yaradılışı (dinler ve bilime göre anlatım) yayını ile kitleleri zorla eğitmektedir.
  • eski videolara ulaşamadığım kanal. topluca sildiler mi ne yaptılar anlamadım. oysa güzel bir kaç tartışma videosu vardı.

haberi olan yeşillendirebilir mi?
hesabın var mı? giriş yap