• “moda endüstrisi en az 2 sene kendisine gelemez yaşım da gençken çocuğu aradan çıkarayım fırsat bu fırsat” diyerek hamile kaldığını düşündüğüm model shjdjdkkdl. hamileyken vogue’a falan kapak çekimi de yaptırır. olaylar normale dönünce çocuk büyümüş olur bu da defilelere çıkmaya başlar. bence dahiyane bir fikir.
  • salak mısınız? zayn paki de gigi değil mi? kızın ismi nur. babasının ismi muhammed. sekülerleşmişler bir yerde ancak bizdeki gibi isim kompleksleri yok. geçen gün arkadaşım doğum yaptı, kızın ismini karen koydu. "jennifer aniston koyaydın" dedim.
  • kendisine gerçekten çok üzüldüm. şans eseri yıllar önce çekilmiş bir kesit izledim hayatından.

yolanda hadid doğal ev yaşamını gösteriyordu.

oha nazi subayı gibi anne lan.
    gigi kendi doğum günü pastasindan sadece annesine ısrar ederek 1 lokma yiyebildi. 1 lokma diyorum amkk!!!

gelmiş kızına diyor ki "evet şekerin her türünden uzak kalıyorsun ve haftanın 6 günü spor yapıyorsun ama bak ne güzel." minvalinde bir seyler diyor ulan allah'ın nazi subayı bırak da kız 2 lokma yemek yesin orospu.

gigi 3 yaşından beri modelmis. ben onlarin gerçek hayatına şahit olduğumdan beri gigi'nin aslında modelliği gerçekten sevdiğini düşünmüyorum. kıza hiç seçenek bırakmamış ki amk gestaposu.
    kız ben voleybolcu sporcu olacağım diyor kadının tepkisi: ama sporcular yemek yer.

bu minvalde yani. üstelik tüm sporcuların erkek gibi yemek yediğini söylüyor bayan voleybolcularin bile.
    sen ne anoreksik ne ruh hastası kadınmışsın ve!
    bella ve gigiye çok acıdım amk.
    edit: eklemek isterim ki kendisi israil karşıtı protestolarda yer almış bir müslümandır.
    müslüman olmaktan gurur duyduğunu açıklamalarında hep belirtmektedir. böylesi 500 yılda bir gelir.
  • sosyal medyada yediği linci görünce aslında şaşırmadım. herkes, 'güzelliği illüzyon' 'adını feriha koydum cansu' triplerine girmiş. kadın yaklaşık 6 aylık gebe. ayrıca gigi hadid 'hashimoto' denilen tiroit hastalığından muzdarip. yorgunluk, bitkinlik, kilo artışı, kilo verememe gibi şikayetleri vardır , hashimoto yüzünden. kız canlı yayına makyajsız hali ile öz güvenli bir şekilde çıkıyorsa kime ne?.dalga geçenlerin çoğunun da kadın olması nasıl bir ironidir?.
  • bir ünlü..

sizi bilmiyorum ama öteden beri bazı şeyler bana çok ama çok saçma geliyor.

mesela şu kadını ele alalım.

ister zayn malik'ten hamile olsun, ister sokaktaki kediden.

bu tür insanlar ile sizler aynı evrende bile değilsiniz.

şöyle güzel, böyle güzel deniyor da bundan sana ne ve bana ne?

sevgiliniz veya eşiniz mi olacak?

asla erişemeyeceğiniz biri tanrıça kadar güzel olsa bile ne anlamı var bunun?

bir şey üretmeyen, bilimadamı veya sanatçı olmayan, insanlığa zerre faydası dokunmayan bir insana sırf güzel veya yakışıklı diye hayran olmak kadar mantıkdışı bir şey olamaz.

asla ulaşamayacağınız hayatları değil kendi hayatlarınızı yaşamaya bakın.

bu insanları tanımak, bilmek zorunda değilsiniz.

bu gereksiz ünlüleri beyninizden sildiğiniz anda çok büyük bir alan boşaltmış olacaksınız..

ayrıca rahat edeceksiniz.

bilginize.
  • jenner'lar ve kardashian'lar ile kan bağı değil de çok uzaktan akrabalığı vardır. ne kadar akraba denirse tabi.

öncelikle annesi yolanda foster ve babası mohamed hadid boşanmıştır. annesi yolanda'nın şimdiki kocası david foster, david'in eski karısı linda thompson, linda'nın eski kocası bruce jenner'dır. bruce şu sıralar kadındır (bkz: caitlyn jenner). bruce da jenner kardeşlerin babasıdır. şu sıralar anneleridir.

caitlyn aynı zamanda kardashian kardeşlerin de cici anneleridir. yani bruce'un eski karısı kris jenner'dır. bu aşçı, bahçıvan meselesi de hep kris jenner ile robert kardashian'ın evlenmesiyle başlamıştır.
  • gerizekalı gibi bakan, vücudu güzel, saçları güzel, yüzü ortalama, tarzı çok güzel olan kadın. kankaları olmasa bu konumda olabilir miydi meçhul.
  • bağcılar kertenkelesinden hamile kalan cennetten düşmüş bir melek diyelim.
  • allah analı babalı büyütsün. sülaleye bak anasını satayım tek falsolu insan yok. bir tek dolandırıcı dayı rolünde anwar olabilir.
hesabın var mı? giriş yap