şükela:  tümü | bugün
  • gillette firmasının en ince traş bıçağı sloganıyla piyasaya sürdüğü yeni ürünü.
  • o kurtlar vadisi terk sesle yapılan reklamından dolayı almayı düşünmeyeceğim traş bıçağı
  • şekil ve şemalini ayrıca özelliklerini merak edenler için aşağıdaki linke tıklamaları gereken gillette firmasının en son alamet-i farikası olan traş bıçağıdır..

tıklandığında görülen link
  • bugünlerde bazı haber videolarından önce başlamasıyla çok kötü bir izlenim yaratan traş bıçağıdır. ben orada kaleciyi fena avladı adlı önemli bir haberi izlemeye niyetleniyorum ki, son ses, "neden proglide fusion power'dan daha iyi" diye bir ses çıkıyor. ayrıca neden gillette kendi bıçakları arasında böyle karşılaştırma yapıyor? onu da anlamış değilim. sırf bu reklam yüzünden delirebilirim yakında.
  • ilk - ve şu anda tek - reklamında sadece kendini rakip olarak gördüğünü anlatan gillette firmasının hit olarak ürünü.
  • mach 3'ten bu traş bıçağımna geçmiş birisi olarak ve de 2 aya yaklaşan deneyimlerime dayanarak söyleyebilirim ki güzel bir üründür. öncelikle 5 bıçaklı olması cidden daha az eforla daha düzgün traş olmanıza olanak sağlıyor. ayrıca mach 3'te en kıl olduğum özellik olan 1 aya varmadan bıçak değiştirmek zorunda olma derdinden de kurtarıyor(çok sert ve gür sakalı olan bir adam olmadığım halde). her gün traş olmak zorunda olan kişilere kesinlikle tavsiye ederim.
  • daha proglide piyasada yeni tutulmuşken bu ürünün styler versiyonunu çıkardılar :)

http://www.youtube.com/watch?v=7czh861tzhs

bu hızlı yenilikçi tutumları bana başka bir firmanın stratejisini hatırlattı ya neyse.
  • ilk çıkan gillette fusion serisini duyurulduğu anda alıp ne yazık ki hayal kırıklığına uğramam sonucunda bu ürünü korkarak almıştım. ancak sonucunun inanılmaz olduğunu ve her gün traş olanların eksik etmeden almalarını önerdiğim ingiliz menşeli traş bıçağı modelidir.