şükela:  tümü | bugün
  • gillette'in fusion® proglide sonrasında çıkardığı traş bıçağı modeli.

yeni özellik olarak flexball™ adı verilen teknoloji ile başlığın bir önceki modele göre sağa ve sola oynayabilmesi geliyor. böylelikle yüzdeki kıvrımlar için (özellikle çene bölgesinde) daha rahat ve pürüzsüz bir traş imkanı sunuyor. sinekkaydı traş olmayı seven biri olarak micropulsing adı verilen titreşim özelliğine sahip olan modeli bir öncekinde olduğu gibi power adını taşıyor.

uzun zamandır kullanmakta olduğum fusion proglide power'ı daha ne kadar geliştirebilirler (bkz: quintippio) diye düşünürken, reklamını gördükten sonra satın aldığım gillette fusion proglide power flexball ile traş olmak büyük keyif verdi. bıçakları bir önceki model ile uyumlu herhangi bir fark yok. kutu üzerinde bıçakların 1 ay kullanılabileceği söyleniyor ama ben haftada 3 kez traş olan biri olarak rahatlıkla en az 3 ay kullanabiliyorum.
  • ® ve ™ kullanmayı düşünmüşsün, keşke tıraş yazmayı da öğrenseydin.
  • ismine bakılırsa nükleer enerjiyle çalışıyor galiba. alt tarafı tıraş bıçağı üretiyorsunuz abi ya bu isimleri koyanları nasıl gaza getiriyorlarsa artık.
  • tanim: yeni nesil tras bicagi.
    haftada 3 kere kullanan kişiye 1 kartuş 3 ay gider ise haftada 1 kullanan kisiye 1 kartus ne kadar gider?
    el cevap: 9 ay.
    pek inandirici degil gibi.
  • sanırsın bana uzay mekiği amına koyim. tıraş bıçağı la neticede, isme bak. power mower neyin powerından bahsediyon, kıl kesiyoruz.
  • (bkz: kardeş hangi ajans?) bilelim de kazara iş miş vermeyelim.
  • arka fonda (bkz: when i'm small) çalıyor.
  • ''süper hiper maximum yazdık o kadar anlayın işte mal iyi'' demek isteyen markanın son ürünü.

hergün traş olması gerekenler için kolaylaştıracak bir ürün. jel olarak ise nivea sensitive traş jeli
  • her gün traş olanlar için mükemmel olan bir üründür.
  • nedense 4. tıraşımda çekme - takılma hissi yaratmaya başlamış bıçağa sahip gillette modeli.