• gecen bi arkada$imla efsane dizilerden konu$uyorduk, konu dondu dola$ti bu ablaya geldi. "guzel de degil lan, nasil o kadar sezon dayanmi$lar merak ediyorum?" gibisinden bir cumle kurdu.. kurmaya yeltendi daha dogrusu. gozum kararir gibi oldu ama kendimi kaybetmedim. lafin sonun anlayinca, bitirmeden "bi sn cnm, lafini unutma. mutfaga gidiyorum, bi$ey ister misin?" dedim ve cevabini beklemeden mutfaga dogru yoneldim. "bana bi bira getir lan!" diye seslendi ama tepki vermedim orospu cocuguna.. annemin sali pazarindan aldigi dexter morgan bicak seti var bizim cok kullani$li, hediye etmi$ti bana. o aklima geldi hemen.. ceyizlik oyle dolabin icinde duruyor, dedim "gun bugundur bilo!" cikardim bicak setini, plastik eldivenlerimi de giydim, yere de bizim kullanmadigimiz eski bi mu$amba var onu serdim. saga sola ozene bezene cop poseti serdim. kan sicramasin diye onlem aldim yani. neyse, 20 dakka oldu, geri donmeyince killandi icerdeki pic. "olm nabiyorsun lan?" diye seslenerek mutfaga girdi. girer girmez girtlagina vurdum bicagi... amk cocugu!! sen kimsin de koskoca dana scully'ye "guzel degil!" diyebiliyorsun lan $erefsiz? otorite misin? yonetmen misin? hollywood mogul'u musun. nesin olm sen? cevab veremedi. veremez tabii!! bogazina surdugum celik bicagin etkisidir ahahah.. hemen yere yatirdim bunu yava$ca, kani da nasil akiyor boyle oluk oluk. kanin $iriltisi bizim koyu getirdi aklima, evimizin yanindan dere gecerdi. havasi temizdi. guzel gunlerdi be.. neyse, kalktim bi keyif sigarasi yaktim. lucky strike degil lan bildigin viceroy :( baktim elleriyle boynunu tutmaya cali$iyor, gozleri de "noldu birden la?" dermi$ gibi bana bakiyor donuk donuk. gozlerine bakip pic gibi sirttim amk. gozleri tepki vermedi. o an vucudunda kan kalmadigini anladim. banyodan havlu, tuvalet kagidi felan ne bulduysam getirdim. kani iyice temizledikten sonra testereyle ceseti 4 parcaya boldum. hepsini ozene bezene cop torbalarina doldurdum. aletleri sicak su ve deterjanla yikayip yerlerine koydum. cop po$etlerini alip a$agi indim, saga sola baktim. kimsenin olmadigini anlayinca cop kutusuna dogru yeltendim... copleri tam atacakken "biloo!! biloo!!" diye bana seslendiklerini farkettim. kafami sesin geldigi yone dogru cevirince gozlerime bi i$ik vurdu ve birden bire kendime geldim. baktim kar$imda yillardir arkada$im diye belledigim $erefsiz insan "olm cevap versene lan ne kitlendin kaldin oyle?" diye omzumu durtuyor... az evvelki sorusuna cevap bekliyor zaar. hic sinirlenmedim. gozum kararir gibi oldu ama kendimi kaybetmedim. "bi sn cnm, lafini unutma. mutfaga gidiyorum bi$ey ister misin?" diye sordum. cevabini beklemeden mutfaga dogru yoneldim...

http://i.imgur.com/qtouin3.jpg bu kadina guzel degil diyen picler, pe$inizdeyim. :(
  • twitter'da david'le* muhabbetleştikleri zaman siteyi çökertiyorlar.
  • oynadığı scully karakterinin hastası olmam bir yana, bu kadın, oynadığı roller dışında da gönlümü fethetmiştir.. zaten oyunculuğuna diyecek bir söz yoktur.. ama beni hayran bırakan özelliği, çekimlerden vakit buldukça afrikaya gidip orda okul filan kurmaya çabalaması, kendi ülkesindeki evsizlere yardım etmesi, kadın hastalıklarıyla ilgili fonlara yardım etmesi.. delicesine ona buna yardım eden bir insandır yani.. sırf bu güzel çabasına destek olmak için sitesi üzerinden sattığı eşyalardan almak gerek.. nitekim o eşyaların parasının bir kısmı ayrılan yardım fonlarına gitmektedir.. biravodur..
  • the fall'da efsanevi bir performans sergileyen aktris. ben böyle bir şey görmedim. oyunculuğuyla birlikte allah vergisi güzelliğini de bir malzeme olarak kullanabileceği mükemmel bir rol vermişler gillian'a, o da harikalar yaratmış. stella karakterindeki cinsellik dolu enerji çok yakışmış. hem gillian'ı hem de performansını saatlerce övebilirim ama kendimi tekrar etme riskim var maalesef.
  • dizi de her bölümde "hayır mulder bunun bilimsel bir açıklaması olmalı" tripleri ile beni illet eden, bir o kadarda çekici olan kadın
  • tek dizilik (bkz: x files) bir oyuncu olmadigini coktan kanitlayan, tiyatro, sinema derken simdide yonetmenlik sifatina goz dikmis, inanilmaz guzel bir kadin, gozumde tanrica. "next to gillian, perfection is crap"* derler.
  • hannibal'da 40'lı yaşlara gelmiş olmasına rağmen güzelliği ile dikkat çeken kadın. şara....ahhhh vurmayın !
  • yıllar geçtikçe daha da güzelleşen ender varlıklardan biridir kendisi..

http://www.fanpop.com/…illian-anderson-fiasco-photo
  • menajeri tarafından 3.çocuğuna hamile olduğu resmen duyurulmuş kişisidir. bebeğin babası her ne kadar sevgilisi mark griffiths olsa da, the x files i want to believe çekimlerinde hamile kalması akıllara başka isimleri de*** getirmiyor değil hani...özel hayatı bizi ilgilendirmez deyip, kendisine bol çocuklu günler diliyoruz...
  • güzel yaşlanan kadınlardan.

tabi ben her zaman şöyle hatırlayacağım.
hesabın var mı? giriş yap